Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника на закупку планшетів Samsung Galaxy Tab для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 23.03.18р. запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника на закупку планшетів Samsung Galaxy Tab для ПрАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови оплати:

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару – з відстрочкою платежу 93 (Дев'яносто три) календарних дня, починаючи з першого дня наступного місяця за звітним періодом, на протязі якого поставлявся товар і була підписана Видаткова накладна, за Додатком до даного Договору, але тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок і четвер). Моментом оплати вважається момент списання коштів з рахунку ПОКУПЦЯ. Якщо останній строк оплати припадає на неплатіжний день, то останнім днем оплати вважається перший наступний платіжний день.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій — 15:00, 30.03.18р.

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі http://utr.s2b.com.ua/, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для цього необхідно звернутися до контактної особи. 

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Контактна особа з технічних питань щодо специфікації та характеристик товару: Кравченко Андрій

тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н.1074)

e-mail: [email protected]

Контактна особа з питань подання Пропозицій на тендерній площадці та оформлення документації :

тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н. 1475) Погуляєва Ольга

e-mail: [email protected] 

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.