Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника серверного обладнання НРЕ для ПАТ «Карлсберг Україна»

ПАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 17.08.17 Запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника серверного обладнання НРЕ для ПАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови оплати:

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару, з відтермінуванням платежу 60 календарних днів з дати отримання Товару ,  але у разі, якщо кінцевий термін платежу припадає на останні 7 (сім) календарних днів місяця, то термін платежу переноситься на перший платіжний день наступного місяця.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій — 10:00, 30.08.17

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі http://utr.s2b.com.ua/, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для цього треба звернутися до контактної особи.

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститятся в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент ІТ ПАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа з технічних питань щодо специфікації та характеристик товару: Голубченко Олександр

тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н. 1071)

e-mail: Alexandr.Golubchenko@carlsberg.ua

Контактна особа з питань документації та подання тендерної пропозиції Шестакова Юлія

тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н. 1475)

e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.