Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника на консультаційні послуги (податкові, юридичні, корпоративні) для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 24.01.19р. запиту пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника на консультаційні послуги (податкові, юридичні, корпоративні) для ПрАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови оплати:

Замовник здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартості послуг – з відстрочкою платежу 93 (Дев яносто три) календарних дні від дати підписання акту приймання-передачі послуг. Якщо кінцевий строк оплати припадає на останні 7 (сім) календарних днів місяця, то строк оплати перенеситься на перший платіжний день наступного місяця. На момент укладання договору, платіжний день - вівторок і четвер. Моментом оплати вважається момент списання коштів з рахунку Замовника.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій — 16:00, 01.02.19р.

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу:
[email protected]

Організатор: Податковий відділ ПрАТ «Карлсберг Україна»
Контактна особа: Ткачова Наталія Олександрівна
тел .: 044 490 29 29, вн. 11-42
e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.