Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника на закупку мережевого обладнання (модуль Cisco) для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 21.06.19р. запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника закупку мережевого обладнання (модуль Cisco) для ПрАТ «Карлсберг Україна»:

Просимо звернути увагу на умови оплати:

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару – з відстрочкою платежу 93 (Дев'яносто три) календарних дня від останнього дня місяця в якому поставлявся товар і була підписана Видаткова накладна, за Додатком до Договору, але тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок і четвер). Моментом оплати вважається момент списання коштів з рахунку ПОКУПЦЯ. Якщо останній строк оплати припадає на неплатіжний день, то останнім днем оплати вважається перший наступний платіжний день.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення

Дата закінчення прийому пропозицій — 10:00, 27.06.19р. 

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі https://zakupki.prom.ua/, де Ви можете подати свою пропозицію.

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Контактна особа з технічних питань щодо специфікації та характеристик товару: Бідюк Олександр

тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н.3320)

e-mail: [email protected]

Контактна особа з питань подання Пропозицій на тендерній площадці та оформлення документації :

тел.: +38 (044) 490 29 29 (вн.н. 1475) Погуляєва Ольга

e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.