Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника послуг по технічному обслуговуванні друкувально-копіювальної техніки HP, Canon, Epson, Konica Minolta на 2020 - 2021 для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 09.07.20р. запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника послуг по технічному обслуговуванні друкувально-копіювальної техніки HP, Canon, Epson, Konica Minolta на 2020-2021рр.

 Просимо звернути увагу на умови оплати:

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару/наданих послуг – з відстрочкою платежу 93 (Дев'яносто три) календарних дня від останнього дня місяця в якому поставлявся товар/надавались послги і була підписана Видаткова накладна/Акт наданих послуг, за Додатком до Договору, але тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок). Моментом оплати вважається момент списання коштів з рахунку ПОКУПЦЯ. Якщо останній строк оплати припадає на неплатіжний день, то останнім днем оплати вважається перший наступний платіжний день.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення

Дата закінчення прийому пропозицій14:00, 14.08.20р 

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі  https://zakupki.prom.ua/, де Ви можете подати свою пропозицію.

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Контактна особа з технічних питань щодо специфікації та характеристик товару: Зобнін Вячеслав

 тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н.3211)

e-mail: [email protected],

Контактна особа з питань подання Пропозицій на тендерній площадці та оформлення документації:

тел.: +38 (044) 490 29 29 (вн.н. 1475) Погуляєва Ольга

e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.