Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника послуг з технічного обслуговування друкувально-копіювальної техніки HP, Canon, Epson на 2018-2019рр.

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 12.07.18р. запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника послуг з технічного обслуговування друкувально-копіювальної техніки HP, Canon, Epson на 2018-2019рр. для ПрАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови оплати : Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартостi Товару – з відстрочкою платежу 93 (Дев'яносто три) календарних дня, починаючи із останнього дня місяця, в якому надавались послуги та був підписаний Акт, але тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день – вівторок і четвер). Моментом оплати вважається момент списання коштів з рахунку Покупця. Якщо останній строк оплати припадає на неплатіжний день, то останнім днем оплати вважається перший наступний платіжний день.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій — 15:00, 19.07.18р.

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі http://utr.s2b.com.ua/, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для цього необхідно звернутися до контактної особи.

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Контактна особа з технічних питань щодо специфікації та характеристик товару: Зобнін В’ячеслав

тел.: +38 (044) 490 29 29 (вн.н.3211)

e-mail: [email protected]

Контактна особа з питань подання Пропозицій на тендерній площадці та оформлення документації: Погуляєва Ольга

тел.: +38 (044) 490 29 29 (вн.н. 1475)

e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.