Меню

Продовження подорожей Роберта Домса у новому ролику від «Львівське Robert Doms»

Шанувальники справжнього крафтового пива змогли побачити нові ролики ТМ «Львівське Robert Doms», що розповідають про чергові пригоди легендарного Роберта Домса.

Цього разу знаменитий власник Львівської пивоварні відправився до Бельгії, де відкрив для себе нове і досить незвичайне смакове поєднання. Кажуть, Домса на створення нових сортів надихали абсолютно різні речі, в тому числі і вишукані страви, які йому доводилося куштувати під час своїх численних подорожей по Європі. Наприклад, в Бельгії пана Домса вразили особливі ласощі - мідії зі смаженою картоплею, які підштовхнули винахідницький талант знаменитого пивовара і надихнули на створення чергового шедевру.

Рекламний ролик бренду «Львівське Robert Doms» приурочений до запуску нового сорту лінійки - «Robert Doms Бельгійський», що виділяється солодкуватим пшеничним відтінком і легким пряно-фруктовим присмаком. Відео транслюватиметься у нічний час.

Також глядачі зможуть побачити в ефірі й спонсорський ролик ТМ «Львівське Robert Doms». Відео було створено завдяки спільній роботі команди бренду «Львівське Robert Doms» і рекламного агентства THINKMcCANN. Зйомки ролика проходили в Києві та тривали в цілому 2 дні.

Нагадаємо, на сьогодні лінійка ТМ «Львівське Robert Doms» представлена чотирма сортами: темним пивом «Robert Doms Мюнхенський», напівтемним «Robert Doms Віденський», світлим «Robert Doms Богемський» і нефільтрованим «Robert Doms Бельгійський».

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Ми розбили історію про нові пригоди Роберта Домса на два ролика - спонсорське відео та рекламне. Перше вельми жваво передає атмосферу старої Європи і відкриває для глядачів нові гастрономічні горизонти, розповідає про подорож знаменитого пивовара і про те, що він відкрив для себе нове і досить несподіване смакове поєднання. А друге - рекламне відео, докладно переповідає про відкриття Роберта Домса саме з точки зору смакових відтінків».

Команда ТМ «Львівське», Carlsberg Ukraine:

Менеджер з маркетингу - Тарас Маципура

Молодший менеджер з національної торгової марки - Анна Дембіцька

Спеціаліст з національної торгової марки - Віта Муренко

Рекламне агентство THINKMcCANN:

Асоційований креативний директор - Олександр Нетребчук

Керівник креативної групи - Юлія Сторчак

Старший арт-директор - Світлана Полохайло

Керівник еккаунт-групи - Ольга Кутузова

Екаунт-менеджер - Анастасія Костикова

Продюсер - Юрій Склярук.

Виробництво - LIMELITE

Режисер - Віктор Масляєв

Оператор - Дмитро Максименко

Другий режисер - Дмитро Хасанов

Режисер-оператор - Дмитро Бондаренко

Виконавчий продюсер - Даша Андрущенко

Лінійний продюсер - Настя Іващук

Асистент продюсера - Василь Білоусов

Продакшен менеджер - Дмитро Червоний

Спеціаліст зі спецефектів - Анатолій Познянський

Художник-постановник - Альфія Рибянцева

Художник по костюмах - Антоніна Бєлінська

Художник по гриму - Анна Лукашенко

Фуд стиліст - Наталя Зубенко

Пост-продакшн - Coffee Post

Звук - Propeller Studios