Меню

Ірина Качура призначена віце-президентом з маркетингу Carlsberg Ukraine

З 7 серпня 2017 року на позицію віце-президента з маркетингу в Carlsberg Ukraine призначено Ірину Качуру, професіонала з більш ніж 15-річним досвідом роботи в провідних міжнародних компаніях. У сферу її функціональних обов'язків входитимуть розробка і впровадження маркетингової та інноваційної стратегії компанії.

У 2000 році Ірина отримала диплом Chartered Institute of Marketing в Лондоні, а також пройшла комплексну програму Brand Building Academy та безліч інших маркетингових тренінгів.

У Ірини великий досвід розробки стратегій оперативного управління глобальними і локальними брендами. Крім того, вона працювала з категорією підакцизних товарів, зокрема - в глобальній тютюновій компанії Philip Morris International, в портфелі брендів якої Marlboro, L & M, Chesterfield, Bond Street та інші. З 2003 року Ірина пройшла шлях від молодшого бренд-менеджера до директора по маркетингу Philip Morris Kazakhstan, розробила довгострокове бачення і стратегію розвитку всіх брендів портфеля компанії та очолила запуск інноваційного тютюнового продукту. Працюючи в головному офісі Philip Morris International в Швейцарії, вона мала досвід розробки глобальної стратегії брендів, в тісній співпраці з різними регіонами і ринками. До цього Ірина працювала в транснаціональних фармацевтичних компаніях GlaxoSmithKline і Merck & Co.

Позиція віце-президента з маркетингу в Carlsberg Ukraine привабила Ірину масштабами бізнесу й асортиментом локальних і міжнародних брендів. Ірина, на посаді, віце-президента з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine, буде підпорядковуватися генеральному директору компанії Carlsberg Ukraine Євгенію Шевченко.

«Основним вектором своєї діяльності я бачу утримання і зміцнення лідерських позицій компанії: не тільки в напрямі частки ринку, а й щодо лідерства з інновацій. Спочивати на лаврах точно не доведеться: пивна галузь відрізняється своєю динамічністю, і Carlsberg Ukraine є двигуном цих нововведень, задаючи тон і тенденції для всієї індустрії», - зазначає Ірина Качура, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

«Досвід нового віце-президента по маркетингу відповідає завданням, які ставить перед собою Carlsberg Ukraine. Ірина - успішний професіонал, а ми намагаємося залучати кращих менеджерів на ринку, щоб ростити бізнес і розвиватися разом з ними», - Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.