Меню

«Robert Doms Бельгійський» – новий сорт у лінійці крафтового пива Robert Doms

29 січня 2016 року лінійка пива Robert Doms поповнилася ще одним вишуканим сортом пива «Robert Doms Бельгійський», звареним за особливим рецептом.

«Robert Doms Бельгійський» - світле нефільтроване пиво з м'яким солодовим смаком, вирізняється солодкуватим пшеничним відтінком та легким пряно-фруктовим присмаком. Новинка зварена за спеціальною рецептурою із використанням особливого солоду європейського походження «Belgium Pilsner Malt», що якісно впливає на смак, аромат та колір напою. Щільність нового сорту становить 10,8%, вміст алкоголю - не менше 4,3%.

«Robert Doms Бельгійський», як і вся лінійка, випускається на Львівській пивоварні. Починаючи з середини лютого, пиво з'явиться в продажу на території України і буде доступне у скляних пляшках об'ємом 0,5 л.

На сьогодні серія ТМ «Львівське Robert Doms» представлена чотирма сортами: темним пивом «Robert Doms Мюнхенський», напівтемним «Robert Doms Віденський», світлим «Robert Doms Богемський» і нефільтрованим «Robert Doms Бельгійський».

Свою назву колекція пивних сортів отримала в честь Роберта Домса - славного власника Львівської пивоварні, який цінував пивні традиції, накопичені роками на пивоварні, і обирав лише кращі рецепти та інгредієнти для виготовлення улюбленого бурштинового напою.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Robert Doms Бельгійський» - очікуваний смак у лінійці. Світле нефільтроване пиво має широку аудиторію споживачів порівняно з темними і напівтемними сортами. Ми сподіваємося, що новинка прийде до смаку прихильникам крафтового пива, а також буде гідно оцінена шанувальниками нефільтрованого напою. Тепер лінійка ТМ «Львівське Robert Doms» може задовольнити споживача з найрізноманітнішими смаковими уподобаннями».