Меню

S&R Garage – новий освіжаючий напій категорії Hard Drink в Україні

Компанія Carlsberg Ukraine оголошує про запуск Seth&Riley's Garage, абсолютно нового для України напою категорії Hard Drink. Торгова марка буде представлена двома смаками - Hard Lemon і Hard Lemon Tea. Новинки з'являться у продажу в середині квітня.

S&R Garage - це алкогольний напій з освіжаючим смаком, розроблений на основі класичних американських рецептів. Саме на півдні Америки, де літо триває цілий рік, і виникла традиція після спекотного дня готувати освіжаючі лимонади та пити їх з льодом. Пізніше американці придумали додавати алкоголь в охолоджений чай або лимонний сік і стали називати такі напої Hard Tea (Хард Ті) або Hard Lemon (Хард Лемон). Хард дрінки, за рахунок невеликого вмісту алкоголю, чудово освіжають і легко п'ються. В Америці вони давно стали незамінними супутниками домашніх вечірок, пікніків і просто великих компаній. В інших країнах, таких як Канада, Данія, Латвія, Естонія, Фінляндія, S&R Garage теж встиг завоювати високу популярність серед споживачів.

На українському ринку Garage буде представлено двома смаками: Hard Lemon зі смаком лимона і Hard Lemon Tea з характерною терпкою ноткою і смаком лимонного чаю. Обидва сорти мають міцність 4,6% та щільністю 16% і 16,5% відповідно. Нові напої з'являться на полицях магазинів у оригінальних скляних пляшках об'ємом 0,44 л. Перший налив новинки відбувся 14 квітня цього року і до кінця місяця Seth&Riley's Garage надійде у вільний продаж на території України.

В Україні Garage буде випускатися на Київському пивоварному заводі за ліцензією Carlsberg Breweries A/S.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Той факт, що саме наша компанія стала першовідкривачем категорії Hard Drink на українському ринку, покладає на нас особливу відповідальність за формування іміджу даної категорії напоїв серед споживачів. Немає сумнівів, що Garage сподобається тим, хто завжди відкритий до експериментів і нових вражень. Новий продукт вигідно відрізняється освіжаючим і легким смаком від інших категорій і, я впевнений, стане ідеальним доповненням дружніх зустрічей та яскравих вечірок».