Меню

S&R Garage представив оновлений дизайн банок

У цьому сезоні S&R Garage представить споживачам абсолютно новий дизайн банок Hard Lemon. Крім яскравого зовнішнього вигляду, на банках можна буде знайти приклад приготування напою і челленджі з лимонами.

Нову серію банок S&R Garage Hard Lemon буде представлено ​​в трьох варіантах дизайну, кожному з яких буде відповідати свій герой. Їхні образи були створені на основі головних героїв рекламного ролика S&R Garage: Сета, Райлі і Джо. Починаючи з 2 червня, банки з новим зовнішнім виглядом змінюватимуть один одного на полицях по черзі протягом усього літа.

На зворотному боці кожної банки споживачеві представлений один з челленджів, так званих «лимонних викликів», які головні герої будуть намагатися реалізувати цим літом. Спостерігати за цим можна буде, починаючи з середини червня на FB сторінці і YouTube каналі бренду S&R Garage.

Новий зовнішній вигляд банок S&R Garage Hard Lemon підкреслює молодіжне позиціонування бренду разом з незмінним почуттям гумору в комунікації, яке присутнє в роликах, в діджіталі, а тепер ще й в упаковці.

«Бренд S&R Garage має свій особливий стиль. Ми впевнені, що новий, яскравий і нестандартний дизайн банки тільки підкреслить це і буде безумовно привертати увагу споживачів на полиці. Нам, як першовідкривачам хард-дрінків на українському ринку, цікаво задавати планку всієї категорії, створюючи веселий і захопливий контент», - коментує Дмитро Пилипенко, менеджер із маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.