Меню

Сarlsberg Ukraine здобула гран-прі конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2020»

Carlsberg Ukraine посіла два других місця – з корпоративним журналом «Пивовар» та Адаптаційним курсом для нових працівників.

9 листопада відбувся головний форум в сфері корпоративних комунікацій в Україні.

На ньому зокрема йшлося про те, які інструменти та технології розробили великі міжнародні компанії, які інновації впровадив вітчизняний бізнес, які корпоративні медіа випускали, які компетенції розвивали цьогоріч. Адже здатність гнучко адаптувати корпоративну культуру до нових умов бізнесу стала повним викликом у 2020-му.

«Цього року кожна компанія пережила складний період невизначеності. Це був серйозний виклик і перевірка стійкості до стресу, рівня діджіталізації, компетенцій і креативності. Багато брендів завмерли, але кілька компаній проявили характер і показали приклад антикризового реагування, сили духу, орієнтації на людські цінності об’єднуватися, підтримувати, розвиватися», - зазначила Оксана Тодорова, президент АКМУ, організатор форуму.

Так, в рамках форуму було підведено підсумки і названо переможців конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2020».

Carlsberg Ukraine здобула гра-прі – за звіт  зі сталого розвитку. У ньому компанія звітує про досягнення цілей програми  «Ціль 4 нулі: разом заради майбутнього». Що має на меті скоротити до нуля викиди вуглецю, втрати води безвідповідальне споживання та нещасні випадки.  Та розповідає про інші благодійні, екологічні проекти, що реалізовувалися у 2019 році.  

Також Carlsberg Ukraine посіла два других місця – з корпоративним журналом «Пивовар» та Адаптаційним курсом для нових працівників.

«Пивовар» - видання про новини та події в компанії, що виходить в електронному та друкованому форматах один раз на квартал.  

Адаптаційний курс для співробітників – це електронний гайд компанією. Де новачки можуть дізнатись про історію компанії, бренди, внутрішню культуру та навіть побувати на екскурсії виробництвом. 

У конкурсі взяли участь відомі міжнародні компанії, представлені в Україні, а також провідні вітчизняні. Він покликаний виробити високі стандарти корпоративних медіа та відзначити кращих у даній сфері.  

Повний перелік переможців та конкурсні проекти за посиланням.