Меню

Щоб зустрітися зі Святославом Вакарчуком, просто «Відкрий свОЕ серце»

Потрапити на єдиний у цьому році концерт ОЕ і навіть особисто поспілкуватися зі Святославом Вакарчуком легко.

Варто лише написати про це ― вважають у музейно-культурному комплексі «Львіварня». Незвичайний український музей пропонує стати учасником унікальної акції * «Відкрий свОЕ серце».

З 1 червня по 31 липня можна виграти квитки на концерт рок-гурту «Океан Ельзи», що відбудеться 24 серпня у Києві на НСК «Олімпійський». Крім того, шанувальники творчості Святослава Вакарчука отримають можливість зустрітися та особисто поспілкуватися з ним. 

Щоб взяти участь в акції, потрібно лише з 1 червня по 31 липня зареєструватися на сайті рromo.lvivarnya.com.ua. Кожен учасник отримає гарантований подарунок.  А також стає учасником щоденних розіграшів, по результатам яких щасливчикам дістануться по 2 квитки у першу фан-зону. Але це ще не все.

Перед найпалкішими шанувальниками OE, що мріють особисто поспілкуватися з лідером легендарного українського рок-гурту, стоятиме особливе завдання. Їм потрібно на своїй сторінці у Facebook зробити репост конкурсу з промосайту, написати персональний коментар про те, чому саме вони мають поїхати на зустріч, та поширити цей пост у мережі. На переможців чекає подорож на двох до Львова, спілкування зі Святославом Вакарчуком в одному із залів музею «Львіварня» та багато цікавих розваг.

«Львіварня» ― музейно-культурний комплекс пивної історії, де зберігаються цінні історичні експонати, розміщуються інтерактивні експозиції, фотозони та проводяться цікаві арт-події: кінопокази, виступи музичних гуртів, виставки сучасного мистецтва. Відвідувачі можуть не тільки зануритися у давню історію пінного напою, що починається ще з шумерської доби, а й познайомитися із найсучаснішими технологіями виробництва та взяти участь у дегустації справжніх хмельних напоїв.

*Акція діє з 01.06.2018р. по 31.07.2018р. на території України, підконтрольній українській владі. Тільки для повнолітніх і дієздатних громадян України. Деталі на promo.lvivarnya.com.ua або за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 1715 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів національних GSM-операторів у межах України безкоштовні, з інших телефонів – згідно з тарифами операторів). Організатор акції: ПрАТ «Карлсберг Україна».