Меню

Somersby запускає сезонну новинку - сидр із соком чорниці

Цієї весни ТМ Somersby представляє українському споживачеві новий смак – освіжаючий сидр із соком чорниці. Сезонна новинка Somersby із соком чорниці буде доступна в продажу з квітня і лише до вересня.

Somersby із соком чорниці – це яблучний сидр, вироблений способом натурального бродіння концентрованого яблучного соку, з додаванням натурального соку чорниці. У цьому напої тонко поєднуються класичні для сидру «яблучні» солодкуваті нотки та освіжаюча ягідна кислинка. Вміст алкоголю у новому сидрі – 4,6% об.

Випускається новинка на Київському заводі Carlsberg Ukraine в металевій банці об'ємом 0,5 л, а також в кегах для продажу на розлив. Перший налив сидру із соком чорниці відбувся 7 квітня 2017 року, і вже до кінця місяця його можна буде знайти в продажу по всій території України.

Сидр Somersby вперше виводить на ринок України продукт у металевій банці (інші напої торгової марки випускаються в скляних і ПЕТ-пляшках). Банку Somersby із соком чорниці представлено ​​в інноваційному дизайні: на ній можна не просто знайти інформацію про продукт, а й дізнатися про те, як виготовляється сидр.

Somersby – успішний європейський бренд, що продається в багатьох країнах світу, в тому числі і в країнах Азії, Північної Америки й Австралії. Сидр ТМ Somersby з'явився на ринку України в червні 2011 року і встиг за короткий термін завоювати лідерські позиції в сегменті: за підсумками 2016 року частка бренду на ринку склала 59%*. Напій виготовляється з концентрованого яблучного соку шляхом природного бродіння. Сьогодні продуктова лінійка Somersby представлена ​​двома смаками: яблучний сидр та сидр із грушевим соком.

Дмитро Пилипенко, менеджер із маркетингу Carlsberg Ukraine: «Будучи інноваційною компанією, ми намагаємося постійно пропонувати споживачеві нові смаки. Тому в цьому році ми вирішили зробити ще один інноваційний запуск – сидр Somersby із соком чорниці. Зазначу, що це сезонна новинка, яка буде доступна в продажу лише в період з квітня по вересень 2017 року і поки не увійде до лінійки основних смаків Somersby. Тож, поспішайте спробувати і оцінити новий смак освіжаючого сидру».

*За даними компанії АС Nielsen, без урахування території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь за період січень-грудень 2016 року.