Меню

Соціальні ініціативи Carlsberg Ukraine потрапили до переліку найкращих КСВ-проєктів України

Соціальні ініціативи Carlsberg Ukraine потрапили до переліку найкращих КСВ-проєктів. Команда Pro Bono Club Ukraine створила каталог КСВ-ініціатив, щоб посилити ефективність співпраці бізнесу з громадським сектором.

Каталог складається з трьох частин: огляд сфери корпоративної соціальної відповідальності в Україні, головні інтереси компаній згідно з Цілями сталого розвитку та приклади реалізованих КСВ-ініціатив. Каталог створено для того, щоб концентрація позитивного досвіду сприяла його поширенню.

Зокрема, компанію Carlsberg Ukraine відзначили у досягненні трьох Цілей сталого розвитку ООН: 3 – «Міцне здоров’я», 6 – «Чиста вода та належні санітарні умови», 13 – «Боротьба зі змінами клімату».

Експерти платформи Pro Bono Club Ukraine внесли програму Carlsberg Ukraine «ЦІЛЬ 4 НУЛІ: разом заради майбутнього» до переліку найкращих КСВ-ініціатив. Вона визначає чотири основні цілі компанії: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання та НУЛЬ нещасних випадків. Програма узгоджується з Цілями сталого розвитку ООН. Кожна підкріплюється чіткими вимірними цілями на 2022 та 2030 рік.

«Carlsberg Ukraine виробляє один із видів біопалива – біогаз. У 2020 році ним було заміщено 9,5% природного газу. Компанія також використовує оборотну скляну тару як найбільш дружній вид паковання. У 2020 році ми зібрали 40% пляшок, а це більш як 134 мільйони. Нам вдалося зменшити використання пластику та плівки в упаковці на 126 тисяч тонн. Заводи Carlsberg в Україні – одні з найефективніших з використання води в Carlsberg Group. Станом на 2020 рік Carlsberg Ukraine використовує 2,42 гл/гл для виготовлення пива, що випереджає ціль до 2022 року – використовувати 2,5 гл/гл. Крім цього, ми прагнемо уникнути випадків безвідповідального споживання. А тому даємо споживачам альтернативу – безалкогольну продукцію та підтримуємо інформаційні кампанії щодо відповідального споживання», – розповіла про результати Юлія Стельмах, старша директорка по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine.

Іншим кейсом, який відзначили укладачі КСВ-каталогу, стала COVID-благодійність компанії. Carlsberg Ukraine допомогла з купівлею медичного обладнання для лікарень та захисних комплектів для медичних працівників, виділивши на це майже сім мільйонів гривень у 2020 році. У результаті компанія придбала 8 000 захисних комплектів для лікарів Києва, Львова та Запоріжжя, 3 апарати штучної вентиляції легень, 10 кисневих концентраторів та 5 моніторів пацієнта.

З деталями діяльності Carlsberg Ukraine у напрямі корпоративної соціальної відповідальності можна ознайомитися у звіті зі сталого розвитку, який компанія публікує щороку.