Меню

Святкуємо день святого Патрика разом з Guinness

17 березня увесь світ відзначає День святого Патрика. Ірландський стаут Guinness запрошує українців долучитися до святкувань.

День святого Патрика відзначають на честь небесного покровителя Ірландії. Саме він приніс християнство в цю країну замість язичництва, ставши її першим єпископом. У цей день ірландці по всьому світу влаштовують яскраві паради з карнавальними костюмами і музичними оркестрами. Наразі Guinness є невід’ємним атрибутом цього свята в Ірландії. За келихом пива у колі друзів відчувається справжній дух ірландського святкування.

Це унікальний випадок, коли національне свято стало міжнародним: його з радістю відзначають на шести континентах понад 70 мільйонів громадян різних країн. Щороку пиво Guinness та ірландські традиції збирають друзів по всьому світу: від Дубліна до Дубая, від Лондона до Ліми, від Перу до Парижа, від Сіднея до Стокгольма і від Москви до Монтсеррата.

Традиція святкувати День святого Патрика з’явилась та підтримується і в Україні. У вікенд 16-18 березня діятимуть спеціальні ціни на пиво Guinness. Цього року, 27 лютого, на честь свята до Києва завітав ірландський амбасадор Іан Колган із тренінгом для барменів. Він поділився цікавими фактами з історії бренду та показав в ірландському пабі О'Брайан'c, як правильно наливати і подавати легендарний стаут Guinness.

«Якщо ви хочете побути трошки ірландцем, відчути справжній дух найзеленішого пивного свята та просто гарно провести час, то обов’язково долучайтесь до святкування Дня святого Патрика. Це свято, незмінними атрибутами якого є друзі, веселощі, чудернацькі зелені капелюхи та смачний стаут Guinness. Не пропустить найголовніше пивне свято березня», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

З 1759-го року, коли Артур Гіннесс узяв в оренду на 9 000 років броварню St. James Gate у Дубліні, і до сьогодні Guinness залишається відданим своїй незмінній місії: варити особливе пиво неперевершеної якості. На кожному етапі його приготування пивовари прагнуть досконалості. Кожен келих, пляшка чи банка ірландського стауту дарують незрівнянний смак та аромат. Навіть налити келих, або пінту Guinness, — це майстерність. В ідеалі, цей процес триває 119,5 секунди.

Сьогодні пиво Guinness продається у 150 країнах по всьому світу. В Україні представлено два сорти: Guinness Original з його глибоким темним кольором і насиченим ароматом та Guinness Draught з густою кремовою піною.