Меню

Святкуємо особливе Різдво у Львові

Щороку українці з усіх куточків нашої країни з’їжджаються до Львова, аби поринути в чарівну атмосферу Різдва, святкового настрою і яскравих традицій. Весела музика, етно-вечірки просто неба, а також панорама добірних сувенірів, смаколиків та різдвяного пива — усе це чекає на гостей фестивалю «Святкуємо особливе Різдво у Львові».

Цих зимових свят Львів обернеться на казкове місто. З 8 грудня по 15 січня, на площі біля Оперного театру та на площі Ринок працюватиме ярмаркове містечко, що створюватиме чарівну атмосферу свята. Спонсором різдвяного ярмаркового настрою традиційно виступить ТМ «Львівське», організатор заходу – «Львівські Ярмарки».

На цей святковий період центр міста перетвориться на веселий вирій дерев’яних будиночків зі смачними аутентичними стравами та напоями від місцевих виробників. Гостей зігріватиме тепле пиво «Львівське різдвяне», зварене з духмяними спеціями за особливим рецептом, яке можна буде знайти одразу в 34-х точках. Додатковий святковий настрій створить справжній Різдвяний вертеп, що мандруватиме центром міста та розважатиме львів’ян та численних туристів. А зберегти у пам’яті атмосферу львівського Різдва можна буде, зробивши знімки із друзями та близькими у спеціальних фотозонах, обладнаних на обох площах та біля Віденської кав’ярні.