Меню

Танець в стилі Guinness

Іноді реклама - це не тільки просування, це мистецтво, перфоманс і естетичне задоволення. Як, мабуть, і гарне пиво.

Новий ролик Guinness заворожив глядачів своєю красою, несподівано порівнявши процес наливу цього легендарного стаута в келих з танцем. Артисти балету перевтілилися в потік, що спадає в келих. Зйомка реклами проходила в Києві.

Новий ролик бренду взяв за основу ідею популярної в 1999 реклами Guinness - Surfer. Гармонійна взаємодія образів прекрасно асоціюється з грою пивної піни в келиху.

Сьогодні Guinness розповів свою історію в танці. Сцени на екрані полонять: артисти біжать і летять, приймаючи складні, неймовірні форми, опускаються і піднімаються вгору у круговороті. Так вони говорять про дух легендарного напою, про вихор піни від пива, що наливають у келих. Guinness - це падіння темно-золотої хвилі, удар об дно келиха і народження знаменитої білої піни. «Гладке, вершкове та ідеально збалансоване», - говорить слоган Guinness, передаючи відчуття через мистецтво.

Образ наповнення келиха Guinness втілили артисти балету під керівництвом хореографа Supple Nam. Креатив розробило агентство AMV BBDO в Лондоні, а команда Radioaktive Film зняла ролик в Києві. Реклама призначена для ринку Азії. Вона буде транслюватися протягом 6 місяців на TV і в інтернет-каналах Кореї, Китаю і Сінгапуру.

«Ця реклама - твір мистецтва, на яке можна дивитися вічно. Балет, що символізує вихор вершкової пивної піни - це задоволення для відразу всіх рецепторів! Захоплюємося новим роликом бренду і навіть трохи заздримо Азії, яка буде насолоджуватися танцем у стилі Guinness», - коментує Ірина Качура, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.