Меню

ТМ «Квас Тарас» очолила рейтинг ТОП-10 кращих брендів квасу – Ukrainian Business Award

Ukrainian Business Award оголосили результати найновішої аналітики, в межах якої був сформований рейтинг ТОП-10 торгових марок квасу України. «Квас Тарас Хлібний» від PJSC Carlsberg Ukraine очолила рейтинг, набравши найбільше балів.

До рейтингу також увішли «Квас Тарас Чорний» (4 місце) та «Квас Тарас Білий» (9 місце).

Аналітики враховували чотири ключових фактори, таких як представленість, позитивний імідж об’єм продажу, громадська позиція. Результати цього дослідження дозволяють визначити найуспішніші бренди квасу, які радують українських споживачів своїми продуктами.

Ці бренди, які потрапили до ТОП-10 рейтингу Ukrainian Business Award, є визнаними лідерами у категорії квасу на території України та є надійними гравцями на ринку. Вони не лише задовольняють потреби споживачів у якісному і смачному квасі, але й виконують важливу роль у збереженні традиційного українського напою, кажуть укладачі рейтингу.

Український ринок квасу є досить конкурентним, проте ці бренди виявилися найуспішнішими завдяки своїй унікальності, інноваціям і вмінню задовольняти смакові уподобання споживачів. Вони продемонстрували постійну пристрасть до покращення якості своїх продуктів та розширення асортименту.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитися за посиланням.