Меню

Tuborg представив оновлений дизайн і нову комунікацію бренду

Яскравий та запальний бренд Tuborg у новій кампанії закликає своїх прихильників насолоджуватися кожним моментом, відкриваючи себе для нових вражень. Бренд Tuborg змінився: він придбав новий дизайн етикетки і нову надихаючу комунікацію.

Данський преміум-бренд Tuborg представив нову всесвітню рекламну кампанію, в центрі якої - поєднання спадщини і музики. Починаючи з 1880 року, бренд дає соціальний стимул молоді за допомогою партнерських проектів із різними музичними фестивалями і заходами.

У рамках комунікації було представлено новий рекламний ролик, в якому розповідається про надання брендом імпульсу кожному моменту від покоління до покоління, з 1880 року і до сьогодні.

Данський бренд вперше з 2013 року зазнав візуальних змін. У новому образі класичні елементи представлені в більш динамічному молодіжному стилі. До вже звичних кольорів долучився синій, вигідно виділяючи бренд серед інших зелених пивних етикеток. Зміни зачепили і скляну пляшку, і металеву банку об'ємом 0,5 л. З середини квітня Tuborg в новому дизайні надійде у вільний продаж на території України.

Нова візуальна айдентіка, яка доповнює яскраву рекламну кампанію бренду, досить гнучка для адаптації в різних спонсорських і рекламних проявах, а також для залучення уваги на полицях магазинів.

Оновлена ​​упаковка підкреслює сучасність і преміальність бренду, а також відображає нове позиціонування, об'єднуючи пристрасть до музики з життєвою філософією нового прогресивного покоління.

Дмитро Пилипенко, менеджер із маркетингу Carlsberg Ukraine: «Tuborg по праву вважається брендом, що завжди підтримує музику і розваги. Але нам необхідно постійно актуалізуватися і відповідати тенденціям нашої основної молодіжної аудиторії, бути привабливими і не боятися відкривати себе новим культурним віянням. Дарувати нові емоції і надавати імпульс кожній миті – ось до чого закликає нова кампанія бренду. Впевнені, що нові комунікаційні та візуальні перевтілення допоможуть бренду Tuborg відповідати культурним змінам, що відбуваються».