Меню

Tuborg виступить спонсором музичного фестивалю Atlas Weekend

З 8 по 10 липня у Києві на території ВДНГ за підтримки ТМ Tuborg пройде грандіозний фестиваль Atlas Weekend. На заході будуть діяти 5 денних сцен і 2 нічних. Додатково буде облаштовано майданчики для фестивалів "Країна Мрій" та "Джаз Коктебель".

Tuborg - один із найбільш музичних пивних брендів нашого часу. За підтримки торгової марки проходило багато гучних і грандіозних музичних проектів - концерти знаменитих гуртів, незабутні фестивалі й круті вечірки як в Україні, так і в Європі. Atlas Weekend обіцяє стати однією із головних музичних подій року в Україні.

На сцені фестивалю виступлять такі відомі виконавці, як Apocalyptica, GusGus, Іван Дорн, Бумбокс, Друга Ріка, BRUTTO, Jamala, Pianoбой, Onuka, The Maneken, O.Torvald, 5'nizza, Валентин Стрикало, Сергій Бабкін, The Retuses, Bahroma , The Erised, Mgzavrebi, С.К.А.Й. та багато інших. Також у рамках фестивалю відбудеться виступ культової рок-групи «Акваріум» і молодого перспективного дуету з Німеччини Twocolors.

Музичну програму Atlas Weekend буде доповнено театральними виставами, арт-перформансами, спортивними та дитячими заходами. Також для відвідувачів будуть організовані зони відпочинку просто неба, ярмарок, гастрономічна зона, автограф-зона і багато інших активностей. Цікаво, що протягом трьох днів Atlas Weekend не зупинятиметься ні на хвилину. Для найстійкіших відвідувачів, які не захочуть покинути територію фестивалю навіть вночі, передбачено наметове містечко.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine: «Девіз фестивалю Atlas Weekend: «Ніяких обмежень, а лишень гарна музика!». Тому і було прийнято рішення про підтримку фестивалю, адже Tuborg справді цінує якісну музику, прагне об'єднати її, молодіжний дух і, звичайно ж, хороше пиво! Обов'язково приходьте на фестиваль Atlas Weekend, де ви зможете зануритися в атмосферу різноманітної за стилістикою живої музики, зарядитися позитивом і добре провести час».