Меню

У Давосі Carlsberg Group оголосила про створення Спільноти молодих вчених

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі Carlsberg Group оголосила про створення Спільноти молодих вчених, метою якого стане вирішення ключових глобальних викликів, пов'язаних зі зміною клімату і нестачею води. Разом з запуском Товариства відкритий набір кандидатів на «Кращу роботу для світу. Мабуть».

Carlsberg Group шукає талановитих молодих вчених зі ступенем кандидата наук для роботи на позиції постдоків (PhD) в Спільноті, що об'єднує експертів, університети й лабораторії, такі як Науково-дослідна лабораторія Carlsberg. Спільнота надає чудову можливість молодим вченим поповнити список досягнень історичної лабораторії Carlsberg і розвивати нові захопливі проекти, які встановлюють галузеві стандарти для заснованих на науковому підході та партнерстві досліджень в галузі сталого розвитку, спрямованих на розробку рішень для кращого завтра.

Спробувати свої сили зможуть і молоді вчені з України. Досить просто подати заявку онлайн, і ви отримаєте шанс стати одним з членів команди вчених, які змінюють цей світ на краще разом з Carlsberg Group.

Спільнота молодих вчених Carlsberg буде розробляти інноваційні ідеї для вирішення найбільш гострих глобальних проблем і допоможе в здійсненні амбіційної програми сталого розвитку Carlsberg Group «Мета 4 НУЛІ: разом для майбутнього» з довгостроковими стратегічними цілями - НУЛЬ вуглецевого сліду і НУЛЬ втрати води.

Цільові показники Групи по зниженню вуглецевого сліду встановлені відповідно до рекомендацій Паризької угоди - докласти зусиль, щоб обмежити зростання температури не вище 1,5 ° C, і підтверджують зобов'язання компанії вносити вклад у досягнення цілей ООН у сфері сталого розвитку.

Коментуючи оголошення про створення Спільноти, Кєєс 'т Харт, президент і головний виконавчий директор Carlsberg Group, говорить: «Партнерство та наука мають ключове значення для вирішення глобальних викликів. Разом зі Спільнотою молодих вчених ми створюємо свою історію наукових відкриттів та інновацій для вирішення цих викликів і досягнення довгострокових стратегічних цілей Групи зі сталого розвитку. Ми шукаємо різні можливості, щоб знизити вплив пивоваріння на навколишнє середовище, і молоді вчені будуть грати ключову роль в цій роботі. Спільнота молодих вчених визначить інноваційні шляхи досягнення наших цілей до 2030 року щодо зниження споживання води й скорочення вуглецевого сліду для користі Carlsberg Group та світу».

Спільнота молодих вчених Carlsberg буде працювати під керівництвом Науково-дослідної лабораторії Carlsberg, яка стала будинком таких проривних інновацій, як шкала кислотності (pH), чиста культура дріжджів і стійкий до кліматичних умов ячмінь. Для учасників Товариства буде відкритий доступ до глобального ланцюжка доданої вартості Carlsberg Group, експертизи компанії, а також у них буде можливість протестувати нові рішення.

Підвищення обізнаності дуже важливо для досягнення цілей до 2030 року, позначених на порядку зі сталого розвитку. Тому запуск Товариства молодих вчених супроводжується інформаційною кампанією в соціальних мережах під назвою «Краща робота для світу. Мабуть». Кампанія почалася одразу після офіційного оголошення про створення Спільноти на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Для довідки:

* «Мета 4 нулі: разом для майбутнього» (Together Towards Zero) - програма сталого розвитку компанії Carlsberg Group. Вона пропонує відповідь на глобальні виклики, такі як кліматичні зміни, нестача водних ресурсів і проблеми суспільної охорони здоров'я. Стратегія містить чотири довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ водних втрат, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

Комплексний підхід застосовується у всіх чотирьох напрямках і інтегрований по всьому ланцюжку збільшення вартості. На практиці це означає впровадження принципів сталого розвитку в чинну корпоративну стратегію і бізнес-процеси, розробку політик для забезпечення дотримання стандартів, співпраця з партнерами для досягнення масштабу і визначення вимірних цільових показників для відстеження прогресу, як на щорічній основі, так і в довгостроковій перспективі.

Дізнатися більше про сталий розвиток в Carlsberg Group: www.carlsberggroup.com/sustainability

Посилання з додатковою інформацією:

Подати заявку на Кращу роботу світу. Мабуть.

Дивитись відеоролик Carlsberg: Краща робота світу. Мабуть.

Дізнатись більше про програму сталого розвитку «Мета 4 НУЛІ: разом заради майбутнього».

Слідкувати за новинами можна через Twitter @CarlsbergGroup - #TowardsZERO #CarlsbergYoungScientists