Меню

У Запоріжжі розпочав роботу центр підтримки «Опліч ХАБ», відкриття якого підтримала Carlsberg Ukraine

18 липня Глобальний договір ООН в Україні та гуманітарна ініціатива «Рятуємо життя» відкрили в Запоріжжі ком’юніті-центр «Опліч ХАБ». До заснування центру долучилась PJSC Carlsberg Ukraine. Компанія здійснила благодійний внесок на облаштування приміщень хабу.

Мета «Опліч ХАБу» — об’єднати жителів Запоріжжя для взаємопідтримки та взаємодопомоги в умовах невизначеності. Ця ініціатива є продовженням проєкту Mental Help Глобального договору ООН в Україні, що спрямована на надання безплатної психологічної допомоги українцям у непростий воєнний час.

«Опліч ХАБ» пропонує відвідувачам такі активності:

  • індивідуальні консультації з психологом;
  • групова арттерапія для дорослих;
  • групова арттерапія для дітей;
  • групова йога;
  • відкриті лекції та майстер-класи;
  • юридичні консультації.

У хабі працюють фахівці у сфері психології, арттерапії і йоги, які пройшли навчання від міжнародних експертів із Israel Trauma Coalition, UCLA та University of Denver. Усі активності «Опліч ХАБу» будуть абсолютно безплатними та конфіденційними.

18 липня відбулося урочисте відкриття ком’юніті-центру. У ньому взяли участь усі партнери проєкту, які зробили внесок у запуск ком’юніті-центру.

Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні, наголосила:

«Єднання і взаємодопомога на всіх рівнях і в усіх сфера — от що допоможе нам як нації перемогти в цій війні. Ми раді відкрити “Опліч ХАБ” у Запоріжжі, стоячи пліч-о-пліч із партнерами. Разом ми створили для запоріжців місце психологічної безпеки. Тут ви зможете відкритися і поділитися страхами, а також відчути себе частиною спільноти і віднайти в собі сили витримати виклики нашого сьогодення. Фахівці хабу пройшли навчання з психологічної допомоги від найкращих світових експертів. Ви можете їм довіряти й покладатися на їхню допомогу».

Як узяти участь в активностях хабу?

Відвідати «Опліч ХАБ» за адресою вул. Добролюбова, 7, Запоріжжя або записуватися на участь в активностях центру за телефоном +380 66 853 78 98.