Меню

Ukraine Invest відзначили інвесторів в Україні: Carlsberg Ukraine отримала нагороду й продовжує інвестувати під час повномасштабної війни

1 грудня 2023 року урядова організація UkraineInvest провела Investors Annual Meeting – захід, створений для покращення діалогу між бізнесом та урядом. PJSC Carlsberg Ukraine урочисто нагороджена як інвестор, який продовжує реалізовувати інвестиційні проєкти в Україні після 24 лютого 2022 року.

Щороку UkraineInvest організовує Зустріч Інвесторів, де презентує звіт про перспективи та механізми створення нових інвестиційних фондів, обговорює впровадження промислових інвестиційних проєктів.

У 2023 році Carlsberg Ukraine представила один із найбільших інвестиційних проєктів  року –нову виробничу лінію на Київському пивоварному заводі, що допомагає збільшити виробництво продукції в банці на 80%, забезпечити потреби вітчизняного споживача та продовжити експорт в понад 20 країн світу.

 «Незважаючи на майже два роки життя в умовах війни, наші українські колеги продовжують дивувати нас своєю здатністю зберігати позитивне та переможне мислення, досягати неймовірних результатів, зберігаючи стійкість та згуртованість команди. З 1996 року, з моменту старту роботи в Україні, Carlsberg Group інвестує в країну, і ми продовжуємо це робити», - зазначив CEO Carlsberg Group Якоб Ааруп-Андерсен під час свого візиту в Київ у листопаді цього року. Carlsberg Ukraine забезпечує роботою понад 1300 осіб на пивоварнях у Києві, Львові та Запоріжжі та ще понад 20 000 робочих місць у суміжних галузях (готельно-ресторанний бізнес, сільське господарство, логістика тощо). З року в рік компанія входить у ТОП-50 кращих роботодавців України та рейтинги найбільших платників податків.