Меню

Від мистецтва до науки - один Elephant Open Talk

Чекали яскраву й захопливу події цієї осені? Відмінні новини! У суботу 29 вересня в концерт-холі «Атлас» відбудеться Elephant Open Talk.

Що це? Відкрита зустріч вчених і артистів, широкої публіки та журналістів. Ми покажемо, що наука не тільки для дослідників: про наукові явища та відкриття своїми словами розповідатимуть відомі українці з області мистецтва і медіа!

Хочеш почути, що знає про прості числа Майкл Щур? Можливо, слухав лекцію про ланцюжок ДНК від Dakh Daughters? Ми впевнені - ніколи!

А ще перенесемо тебе у відкритий космос, де співачка Alloise розповість про чорні діри, а INAYA - все про Місяць. Влад Фісун розповість усім про секрети вічного життя.

А ось про мистецтво говорити не будемо, будемо слухати: на завершення вечора виступить струнний квартет під керівництвом Золтана Алмаші.

Ми вже приготували для тебе круті подарунки (тримаємо їх в таємниці). Зірки ще ніколи не були так близько. Приходь, доторкнися до науки разом з нами!

Організатори - Міріам Драгіна (Brain & Ukraine) та агентство бренд-маркетингу AG Communications.

Спонсор заходу - ТМ Carlsberg. Ми завжди в центрі подій, які зближують людей, а Carlsberg Foundation інвестує в культуру й науку усього світу, турбуючись про суспільство, підтримує прогресивні й новаторські дослідження.

Коли: 29 вересня, 18:00

Де: вул. Січових Стрільців 37-41, концерт-хол «Атлас»

Вхід вільний!

FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/295552567711435/