Меню

Віктор Халемський призначений віце-президентом з продажів компанії Carlsberg Ukraine

Новим віце-президентом з продажів Carlsberg Ukraine призначено Віктора Халемського, професіонала в сфері продажів з більш ніж 20-річним досвідом у великих міжнародних FMCG-компаніях. До виконання своїх обов'язків на новій посаді Віктор приступить 26 лютого 2018 року.

Віктор почав свою кар'єру з роботи в транснаціональній компанії Mars, в якій пройшов шлях від торгового агента в Запоріжжі до менеджера з планування та розвитку бізнесу в Росії. У 2009 році продовжив професійну діяльність в компанії Kellogg в якості директора у країнах СНД. У 2014 році Віктор приступив до управління відділом продажів в дочірній компанії Ferrero в Україні, що є одним з провідних світових виробників кондитерських виробів.

На своїй новій посаді в Carlsberg Ukraine Віктор очолить роботу департаменту продажів, забезпечуючи реалізацію довгострокової глобальної стратегії Carlsberg Group "ПАРУСА'22» і синхронізованих з нею короткострокових бізнес-планів.

Віктор народився у 1969 році в Україні. У 1992 році закінчив Запорізький державний університет з дипломом журналіста. Вільно володіє англійською мовою, в його портфелі безліч локальних та міжнародних профільних бізнес-тренінгів.

Віктор Халемський, заступаючи на посаду віце-президента з продажів компанії Carlsberg Ukraine, буде знаходитися в підпорядкуванні у генерального директора компанії Carlsberg Ukraine, Євгена Шевченка.

«Ми раді вітати Віктора в команді Carlsberg Ukraine. Впевнений, що він покаже себе, як амбітний лідер з сильними стратегічними та аналітичними навичками. А його знання і досвід допоможуть нам продовжувати посилювати наші позиції на ринку», - Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

«Я радий стати частиною великої та дружньої команди. Як сказав сер Вінстон Черчилль, "сокіл високо піднімається, коли летить проти вітру". Для мене завжди було важливо мати нові виклики в роботі.Намагатимусь, спираючись на свій досвід і знання, а також на цінності компанії Carlsberg Ukraine, за допомогою високопрофесійних колег і злагодженої командної роботи, допомогти компанії розвивати той великий успіх, який її вже супроводжує! "- Віктор Халемський, віце-президент з продажу Carlsberg Ukraine.