Меню
elefantport_bryghusк.jpg

Carlsberg і суспільство

Ми інвестуємо в культуру і науку, дбаючи про суспільство та керуючись головними принципами Фонду Carlsberg, які ще в 1876 році сформував наш засновник Я.К. Якобсен

 

 Фонд Carlsberg - це один з найстаріших комерційних фондів світу. Під його дахом пліч-о-пліч процвітають амбіційна пивоварна компанія та різні ініціативи з підтримки престижних наукових відкриттів, стипендій, творів мистецтва і культури. За підтримки Фонду було зроблено багато історично важливих наукових відкриттів. 

Так, в 1883 році вперше в історії пивоваріння професор Еміль Крістіан Хансен вивів чисту культуру пивоварних дріжджів Saccharomyces Carlsbergensis. А в 1909 році професор Серен Педер Лауріц Серенсен розробив шкалу pH. Крім того, Нільс Бор і Август Крог кілька років вели роботу за підтримки Фонду Carlsberg. Фонд Carlsberg піклується про культуру, сприяючи розвитку та постійно підтримуючи Датський Музей національної історії в замку Фредеріксборг. У ньому зберігається та постійно поповнюється хроніка історії Данії з доби середньовіччя по сьогоднішній день. Фонд «Новий Carlsberg» постійно фінансує Гліптотеку «Новий Carlsberg», де зберігається безцінна колекція грецьких і римських статуй, єгипетських знахідок і робіт французького імпресіонізму.

carlsberg-laboratorium-2.jpg

Ми підтримуємо освіту

Надихаючись прикладом нашого засновника Я.К. Якобсена, ми сприяємо розвитку різноманітних освітніх програм, проектів та студентських організацій. Крім того ми робимо свій внесок у створення стипендій для обдарованої молоді

Генеральний директор Carlsberg Ukraine Євгеній Шевченко став ментором молодих українських підприємців в рамках проекту «CEO for U», що реалізується Європейською Бізнес Асоціацією. Проект «CEO for U» - це конкурс, який розігрує консультації провідних топ-менеджерів європейських і світових компаній, представлених в Україні. Його учасниками можуть стати молоді українські підприємці, які виробляють якісні та інноваційні товари або надають соціально корисні послуги на території України.

"Мені цікаво ділитися знаннями і бути корисним",

-Євгеній Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine

Festsalen.jpg

У 2017 році

Ми надали благодійну допомогу Українському католицькому університету Львова, де навчаються обдаровані студенти

У 2016 році ми реалізували навчальний проект - «Бізнес посли»

Ціллю проекту стало ознайомлення студентів найкращих університетів країни із особливостями роботи глобальних корпорацій, сучасними бізнес-ризиками, лідерством  у складних умовах, та тонкощами управління брендів,  а також ефективними корпоративними PR стратегіями. Розуміючи значимість практичного досвіду для майбутніх спеціалістів, професіонали Carlsberg Ukraine проводили лекції на різноманітні професійні теми в столичних університетах протягом всього 2016 року.

У 2013 році ми створили власну стипендію для кращих студентів

Ми реалізували проект «Стипендія Carlsberg», спрямований на розвиток талановитих студентів. Крім грошової винагороди, стипендіати отримали можливість надалі брати участь в проектах компанії, писати дипломні роботи на основі практики в компанії, а також претендувати на роботу в Carlsberg Ukraine. У результаті конкурсу комісія, що складалася з провідних фахівців компанії, обрала п'ятьох кращих студентів профільних ВНЗ Києва, Львова та Запоріжжя, які стали стипендіатами Carlsberg.

S5A7721_Ny-Carlsberg-Glyptotek_Foto.-Kim-Nilsson.jpg

Ми підтримуємо мистецтво

З нагоди 300-річного ювілею Львівської пивоварні, ми виступили спонсорами художньої виставки «Зрілість», де вперше побачили світ раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII ст.

    

На виставці були представлені картини відомих митців, переважно італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також  роботи невідомих художників. Для показу були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Куратори відібрали портрети для презентації  «Зрілості» у фондосховищах європейського мистецтва ЛНГМ. Більшість полотен довелося реставрувати. Мистецька цінність запропонованих картин полягає в тому, що вони стали безкомпромісним літописом свого часу, в якому з надзвичайною об'єктивністю і глибокою художністю розкрито не лише образ окремої людини,  але духовну та емоційну наповненість періоду XVII-XVIII століть.

DSC03141.JPG

Львівська пивоварня прикрасила середмістя Львова настінним живописом. На фасаді однієї із будівель з'явився масштабний та захоплюючий художній розпис, на якому зображено багату історію пивоваріння міста

IMG_9296ввы.jpg

2016

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» представив гостям ХVI Міжнародного економічного форуму художню виставку «Діалог», що репрезентувала роботи двох визначних київських митців: Матвія Вайсберга та Юрія Пікуля

DPP_0630.JPG

2015

Понад півмільйона гривень, зібраних від продажу квитків на «Фестивалі Львівського», було спрямовано на облаштування львівської лікарні

У рік 300-річного ювілею Львівської пивоварні у Львові відбувся грандіозний фестиваль, який відвідали понад 35 000 гостей. «Фестиваль Львівського» проходив на території львівського парку імені Богдана Хмельницького. Однією із цілей заходу було підвищення культури споживання пива в Україні. Професійні сомельє в спеціальній пивний школі на території свята розповідали гостям, як правильно пити пиво і з якими стравами його краще поєднувати. Також варто відзначити, що особам молодшим 18 років при вході на фестиваль видавалися спеціальні браслети, які позначали, що даним відвідувачам продавати пиво заборонено.

За підсумками продажу квитків на захід було зібрано 569 075 гривень*, які було використано на облаштування приміщення реабілітаційного відділення Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові

* сума за виключенням квитків, які були поширено на безкоштовній основі

Ми потроїли кошти, зібрані нашими співробітниками на закупку медичного обладнання для лікарень країни

У 2014 році за ініціативою співробітників Carlsberg Ukraine було прийнято рішення про збір коштів для допомоги постраждалим на сході України. Силами наших співробітників вдалося зібрати 80 068 грн. Ця сума була збільшена втричі за рахунок коштів компанії і спрямована на закупівлю медичного обладнання та медичних препаратів для постраждалих, які перебували в Дніпровській державній обласній клінічній лікарні ім. Мечникова, а також в інших медичних установах східного регіону. Загальний фонд проекту склав 240 204 грн.

У 2015 році силами наших співробітників був організований ще один проект зі збору коштів на медичне обладнання для лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги в м. Запоріжжя. Завдяки зусиллям співробітників вдалося зібрати 25 238 гривень. Після потрійного збільшення компанією загальна сума проекту склала 75 714 гривень. На зібрані гроші був куплений бронхоскоп, який використовується лікарнею в діагностичних та хірургічних цілях.

ingredients-5.jpg (1)

Ми очолили список компаній з найстабільнішою репутацією в Україні

Carlsberg Ukraine посіла перше місце рейтингу «Репутаційні АКТИВісти» у номінації «Репутаційна стабільність», складеним діловим виданням «Бізнес»

Висока якість управління корпоративною репутацією та системний підхід до роботи дозволили Carlsberg Ukraine не лише отримати позицію №1 у категорії «Репутаційна стабільність», а й увійти до трійки лідерів репутаційних активістів в категорії FMCG-їжа.

Рейтинг «Репутаційні АКТИВісти», підготовлений виданням «Бізнес» - це спосіб відзначити досягнення українських компаній у сфері управління репутацією і можливість стимулювати інших гравців ринку осягнути важливість репутаційних активів. Учасники рейтингу пройшли об'єктивні критерії відбору і оцінювалися пулом експертом, при цьому список журі знаходиться у відкритому доступі.

Володимир Чеповий, шеф-редактор газети «Бізнес»: «Відкритий діалог компанії зі своєю аудиторією - це один із головних інструментів управління, так як потенційні перспективи країни багато в чому визначаються не тільки економічними показниками, а й тим, яким чином бізнес вибудовуватиме свою систему управління репутацією. У рейтингу ми спробували донести до читачів те, що репутація набуває все більшого значення».

 

Ми отримали Знак Соціальної Відповідальності

Знак Соціальної Відповідальності видається тим компаніям і особам, котрі надали фінансову допомогу нужденним в розмірі від $ 10 000 (згідно з курсом НБУ на момент надання допомоги) і більше протягом року - сумарно або одноразово. ЗСВ присвоюється з моменту перерахування зазначених коштів нужденним і видається на 1 рік. Крім Carlsberg Ukraine, ще 9 українських компаній із різних галузей і сфер бізнесу отримали Знак Соціальної Відповідальності і тим самим заявили про свою соціально активну позицію і готовність допомагати. Більш детальну інформацію про нагороду можна знайти на сайті http://srm-ukraine.org/.

Хочеш дізнатися більше?

Попереду ще багато цікавого