Меню
dinner.jpg

НУЛЬ безвідповідального споживання

Ми пишаємося нашим пивом. Воно є важливою складовою багатьох приємних подій, які об'єднують людей.

Однак, безвідповідальне вживання пива може перетворити ці позитивні моменти в проблемні.

Наше бачення кращого майбутнього - це суспільство, в якому немає безвідповідального вживання алкоголю, керування автомобілем в нетверезому стані та продажу алкоголю неповнолітнім. Лише помірне споживання і позитивні враження.

Для того, щоб уникнути випадків безвідповідального споживання, ми прагнемо надати альтернативні безалкогольні продукти, які допоможуть споживачам зробити усвідомлений і відповідальний вибір. Крім того, ми охоче співпрацюємо з партнерами, які можуть допомогти нам в цьому напрямку.

Що ми робимо?

carlsberg-non-alcoholic-organic_hr-4.jpg

Співпрацюємо з іншими

Зловживання алкоголем — це суспільна проблема із багатоплановими причинами, тож заради її вирішення всім зацікавленим сторонам необхідно об’єднати зусилля. Саме тому ми співпрацюємо разом із нашими партнерами над пошуком спільних рішень. У 2016 р. ми працювали з групами захисту споживачів, неурядовими організаціями, роздрібними торговцями, добровільними організаціями, правозахисними органами та іншими броварнями. Ось декілька прикладів:

Ми доєдналися до глобальної ініціативи - "Всесвітній день відповідального споживання пива"

Ми об’єднуємо зусилля з іншими представниками пивної галузі у боротьбі за відповідальне споживання пива, адже ми впевнені, що вирішення основних проблем цього напрямку можливе тільки за умови активного та ефективного співробітництва всіх зацікавлених сторін - виробників, продавців і споживачів. Вже 2 роки поспіль ми долучаємося до соціальної акції «Всесвітній День відповідального споживання пива», покликаної звернути увагу громадськості на проблему продажу і вживання пива неповнолітніми. Акція проходить з ініціативи галузевої асоціації «Укрпиво». В цей день сотні співробітників компаній галузі, що долучилися до заходу, відвідали ≈ 80 000 точок продажу пива та нагадали про недопустимість реалізації алкоголю неповнолітнім.

76

кількість країн, що долучилися до акції та закликали до відповідального споживання пива

>2

тисячі небайдужих волонтерів, відвідали українські торгові точки з продажу алкогольних напоїв

>160

тисяч друкованих матеріалів з інформацією про відповідальний продаж пива було розповсюджено

У 2016 році ми підписали Меморандум «Про наміри розвивати партнерство та вживати заходів із профілактики продажу пива неповнолітнім»

Компанії пивоварної галузі України – Carlsberg Ukraine, «САН ІнБев Україна» та Efes Ukraine – за підтримки галузевої асоціації «Укрпиво» ​​ об’єднали свої зусилля для проведення спільної соціальної ініціативи та підписали Меморандум, текст якого передбачає правила для всіх учасників торгового ланцюжка: пивоварів та продавців у торгових точках. Ініціативу також підтримали представники міжнародних та національних роздрібних торгових мереж – «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» і «ВАРУС».

  

Carlsberg Group відзначила «Всесвітній день відповідального споживання пива», частково відключивши десятиметровий знак з логотипом Carlsberg нагорі 21-поверхової будівлі штаб-квартири в Копенгагені. Згас склад «Car»* в слові Carlsberg, щоб привернути увагу до небезпеки, пов'язаної з водінням у нетверезому стані

*пер. англ. машина

IMG_7450.jpg

2016

«300ФЕСТ», спонсором якого виступила ТМ «Львівське», закликав до відповідального споживання пива на фестивалі

Влітку 2016 року у Львові відбувся фестиваль під відкритим небом «300ФЕСТ», який видався слушною нагодою для привернення уваги громадськості до питань відповідального споживання пива. Організатори слідкували за тим, щоб відвідувачі споживали пиво на заході відповідально. В точках продажу і всією територією фестивалю були розміщені таблички з гумористичними написами, які закликали до відповідального споживання: взяв пиво-облиш кермо; пий помалу, щоб дочекатися хедлайнера та інші. Особам, що не досягли 18 річного віку, видавалися браслети особливого  кольору, які позначали, що продавати пиво таким людям суворо заборонено. Крім того, на «300ФЕСТ» не забули і про питання екології. Територією фестивалю були розміщені сміттєві баки, на яких було вказано, який саме вид відходів у них можна викидати: скло, папір, пластик чи інше сміття. Долучитися до еко-ініціативи гостей фестивалю закликали супер-герої, вони ж пояснили принцип сортування сміття.

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого