Меню
caution.png

НУЛЬ нещасних випадків

Ми прагнемо, щоб наші працівники та підрядники почувалися безпечно, виконуючі свої повсякденні ділові обов’язки. Наша головна мета полягає у тому, щоб запровадити культуру праці із нульовим рівнем нещасних випадків.

Наша ціль - скорочення кількості нещасних випадків з року в рік до 2030 р.

культура.png

Усі працівники повинні дотримуватися певних процедур напрямку Охорони праці і безпеки, які мінімізують ризики та попереджають нещасні випадки. Робітники повинні надягати засоби особистого захисту, дотримуватися правил руху по пішохідним проходам та траєкторіям навантажувачів, а також стежити за своєчасним блокуванням та відповідним маркуванням механізмів під час їх огляду та технічного обслуговування.

Вони також повинні дбати одне про одного. Якщо хтось помітить, що його колега наражається на небезпеку на території заводу, він без усяких вагань втрутиться та попередить колегу про можливу загрозу.

Це і є культура, до якої ми прагнемо.

Carlsberg_Sustainability_Hands_22.02.2017_HalfHero_Green.png

Три кроки до нашої мети

Наша програма підвищення свідомості співробітників з метою повного запобігання нещасних випадків включає наступні дії:

  1. Навчання керівництва: навчальна програма з охорони здоров’я та техніки безпеки, у ході якої керівництво вчиться розуміти, відзначати та позитивно підкріплювати безпечну поведінку, якої їм треба досягти на робочому місці.
  2. Покращена комунікація: має на увазі більш відкрите та регулярне повідомлення наших пріоритетів та практичних рекомендацій. Вона включає ініціативу «ZERO ACCIDENTS» (нульовий рівень нещасних випадків) та перевірку всіх умовних позначень та знаків, що стосуються охорони здоров’я та техніки безпеки на наших об’єктах.
  3. Впровадження процедур: наші загальні правила та процедури роз’яснюють, як ми працюємо із питаннями охорони здоров’я та техніки безпеки. Завдяки ним ми намагаємося завчасно виявити усі великі риски та запобігти їм.
Zero Accidents_logo_V2.jpg

 

В останні роки ми розробили і впровадили ряд програм і ініціатив по досягненню головної стратегічної мети Carlsberg Group - нульового рівня нещасних випадків до 2020 року

В компанії розроблена і впроваджена система з безпеки праці та охорони здоров'я. На виробничих майданчиках Carlsberg Ukraine у ​​2014 році почався процес оцінки ризиків, визначення заходів з управління ризиками та впровадження комплексної системи безпеки та охорони праці відповідно до вимог міжнародних стандартів OHSAS 18001 «Система менеджменту професійної безпеки та здоров'я».

 У 2016 році під час аудиту Київський, Запорізький та Львівський заводи підтвердили відповідність інтегрованої системи менеджменту вимогам стандартів ISO 9001: 2008 ( «Системи менеджменту якості»), ISO 14001: 2004 ( «Системи менеджменту навколишнього середовища»), ISO 22000: 2005 ( «системи менеджменту безпеки харчових продуктів») включаючи систему НАССР, та OHSAS 18001: 2007 («Система менеджменту професійної безпеки та здоров'я»).

SLAVUTICH_IN230714img_7533.jpg

У 2014-2015 роках на заводах компанії були відсутні нещасні випадки

Наша програма «Належна якість для засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)» націлена на підвищення безпеки і зручності використання ЗІЗ співробітниками. В рамках програми було розроблено і стандартизовано специфікацію засобів індивідуального захисту в усіх країнах, де представлена ​​Carlsberg Group. Наші фахівці з охорони праці разом з фахівцями напрямки Lean TPM (Ощадливе виробництво) розробили для співробітників компанії електронні курси з охорони праці, пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги і ряду інших напрямків.

В 2015 році ми запустили ряд ініціатив щодо підвищення обізнаності співробітників компанії. Ми розробили щомісячні комунікаційні програми безпеки для співробітників, які включають дистанційне навчання на основі електронних презентацій, роздаткові матеріали, постери і плакати, присвячені питанням охорони та безпеки праці. Команда Carlsberg Ukraine отримала нагороду Carlsberg Group - Health & Safety Best Improver 2014 в ході щорічної конференції Групи Carlsberg - Environmental.