Меню
water.jpg

НУЛЬ втрат води

Вода - найважливіший ресурс для життя суспільства, і в подальшому цінність її доступності буде зростати. В даний час в багатьох країнах світу відсутнє оптимальне управління цим ресурсом, і для них дефіцит води вже став серйозною проблемою.

Оскільки, вода - головний інгредієнт пива, наше бачення кращого майбутнього - це виробництво, в якому втрати води дорівнюють нулю. Ми прагнемо скоротити споживання води на 50% на пивоварнях Carlsberg Group до 2030 року.

hero water.png

Вода - це ключовий інгрідієнт у процессі пивоваріння, адже янтарний напій складається з неї на 90%. Саме тому вода входить в число головних пріоритетів стратегії відповідального розвитку Carlsberg Ukraine і Carlsberg Group.

У 2016 році Carlsberg Group, у співпраці з Світовим фондом дикої природи (WWF) провели оцінку водних ризиків на заводах Групи за різними параметрами кількості та якості води. На підставі дослідження в 2017 році перед нами стоять ще більш амбітні цілі щодо збільшення ефективності використання води, завдяки чому компанія зможе зробити вклад у досягнення глобальної мети ООН в галузі відповідального розвитку: забезпечення наявності і раціонального використання водних ресурсів і санітарії в усьому світі до 2030 року. У числі завдань ООН - скоротити втрати води, яка може бути утилізована і збільшити обсяги переробки і очищення води.

Рисунок23.png

Що ми робимо?

carlsberg_sustainability_water_sh.png

Скорочуємо споживання води

Вода ─ важливий ресурс, як для виробництва нашої продукції, так і для місцевих громад. Тому ми постійно прагнемо скоротити її використання на наших виробничих майданчиках. У 2016 році загальне споживання води компанією склало ≈ 1,7 млрд. л.

 За рік ми знизили загальне питоме споживання води на 6%. Ми змінили технологічний процес анаеробної очистки стічних вод і встановили новий анаеробний метанреактор, який дозволив поліпшити якість очищення стічних вод і обсяги біогазу одержуваного в результаті процесу.

Ми повертаємо воду в природне середовище практично в тому ж стані, у якому ми її взяли для використання

  • На наших заводах використовуються водоочисні споруди німецької фірми «EnviroChemie» з анаеробним біо-реактором вертикального кондиціонування типу ASBx
  • Споруди включають в себе механічну очистку і сепарацію, хімічну нейтралізацію, анаеробну очистку і кінцеве освітлення стічних вод
  • Ми заощаджуємо воду шляхом її повторного використання в технічних потребах

Хочеш дізнатися більше?

Попереду ще багато цікавого