раз на рік Carlsberg Ukraine підтверджує відповідність міжнародним стандартам ISO
зниження нашого загального споживання електроенергії у 2018 році відносно 2017 року
зниження нашого загального споживання теплової енергії у 2018 році відносно 2017 року
Зміна клімату загрожує якості життя та здоров’ю людей у всьому світі. Ми прагнемо діяти рішуче, аби досягти нульового вуглецевого сліду. Міжурядова група експертів з питань зміни клімату (The Intergovernmental Panel on Climate) випустила критичні застереження щодо глобального потепління на 2°C і більше.
Ми прагнемо зменшити вуглецевий слід і діємо відповідно до Паризької угоди. Головна мета Паризької кліматичної угоди - не допустити зростання глобальної середньої температури більше 2°C (по можливості – не більше 1,5°C) відносно показників до початку промислової революції.
В Carlsberg Ukraine успішно впроваджена і функціонує інтегрована система менеджменту на відповідність міжнародному стандарту ISO 14001, це міжнародний стандарт, що містить вимоги до системи екологічного управління (Environmental Management System)
Інтегрована система менеджменту представляє собою систематичний і логічний підхід до управління і дозволяє приймати найбільш оптимальні стратегічні та операційні рішення, що охоплюють всі значущі аспекти, що сприяють ефективному функціонуванню організації, як з точки зору якості, так і турботи про навколишнє середовище або охорони здоров'я і безпеки праці.
природної сировини (в тому числі 0,59 тонни кварцового піску, 0,172 тонни вапняку 0,186 тонни соди і 0,072 тонни польового шпату) витрачається для виробництва 1 тонни нових пляшок
електроенергії на годину витрачається для виробництва 1 тонни нових пляшок. Енергії, яка йде на створення всього однієї пляшки, вистачить на 7-годинну роботу комп'ютера і на добу роботи енергозберігаючої лампи
співвідношення вартості зворотної пляшки до нової, тобто така тара обходиться більше ніж в два рази дешевше. Ця різниця впливає на ціну товару для кінцевого споживача
Carlsberg Group представила новий дизайн біорозкладаної пляшки з деревного волокна на конференції в Копенгагені. Мета конференції - надихнути компанії на успішне ведення бізнесу через впровадження інновацій та «сучасний підхід» на шляху до сталого майбутнього.
У рамках спільноти Carlsberg Circular Community в 2015 році Carlsberg Group спільно з датською компанією EcoXpac, що займається упакуванням, запустила проект з розробки пивної пляшки з деревного волокна. Волокно складається з екологічно раціональних джерел, де інтенсивність відновлення (висадки нових дерев) компенсує темпи вирубки. Перший прототип такої пляшки було представлено в січні 2015 року професором Флеммінгом Бесенбахером (Flemming Besenbacher), головою Фонду Carlsberg, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.
Наприкінці 2019 року Carlsberg Group повторно представить вдосконалений дизайн біорозкладаної пляшки та продемонструє нові розробки з її модернізації.
Новий дизайн пивної пляшки було розроблено партнерами Carlsberg Group, що входять до складу співтовариства Carlsberg Circular Community, і датською студією промислового дизайну «CP+B Copenhagen and Kilo». Прототип нової упаковки виконано на основі фірмового стилю Carlsberg і показує, як буде виглядати ця пляшка, коли з'явиться на ринку.
Розробка біорозкладаної пляшки з деревного волокна стане значущою віхою в інноваційній діяльності в сфері сталого розвитку. Волокно для виробництва пляшок буде отримано з екологічно раціональних джерел, де інтенсивність відновлення (висадки нових дерев) компенсує темпи вирубки. Нова пляшка буде розкладатися, перетворюючись в екологічно безпечні матеріали, навіть в тому випадку, якщо її викинуть в недозволеному місці, в основі проекту лежить намір зробити її частиною системи управління відходами, аналогічної збору і переробки скляних пляшок і алюмінієвих банок сьогодні.