Меню
dinner.jpg

НУЛЬ безвідповідального споживання

Ми пишаємося нашим пивом. Воно є важливою складовою багатьох приємних подій, які об'єднують людей.

Однак, безвідповідальне вживання пива може перетворити ці позитивні моменти в проблемні.

Наше бачення кращого майбутнього - це суспільство, в якому немає безвідповідального вживання алкоголю, керування автомобілем в нетверезому стані та продажу алкоголю неповнолітнім. Лише помірне споживання і позитивні враження.

Для того, щоб уникнути випадків безвідповідального споживання, ми прагнемо надати альтернативні безалкогольні продукти, які допоможуть споживачам зробити усвідомлений і відповідальний вибір. Крім того, ми охоче співпрацюємо з партнерами, які можуть допомогти нам в цьому напрямку.

Що ми робимо?

carlsberg-non-alcoholic-organic_hr-4.jpg

Співпрацюємо з іншими

Зловживання алкоголем — це суспільна проблема із багатоплановими причинами, тож заради її вирішення всім зацікавленим сторонам необхідно об’єднати зусилля. Саме тому ми співпрацюємо разом із нашими партнерами над пошуком спільних рішень.

У 2016-2019 роках ми працювали з групами захисту споживачів, неурядовими організаціями, роздрібними торговцями, добровільними організаціями, правозахисними органами та іншими броварнями. Ось декілька прикладів:

shutterstock_790436329.jpg

Ми приєдналися до глобальної акції "Всесвітній день відповідального споживання пива"

cover (1).jpg

Протягом декількох років, Carlsberg Ukraine і AB InBev Efes організовують акції, що спрямовані на підвищення обізнаності  продавців роздрібних магазинів і на допомогу батькам підлітків.

 

У вересні співробітники обох компаній одягають брендовані футболки із закликами не продавати алкоголь неповнолітнім та відвідують торговельні точки, щоб ще раз нагадати продавцям, чому не можна бути байдужими до цієї проблеми. Наші представники залишають у місцях продажу особливі подарунки, які нагадують продавцям про захід.

Також, у мережі Faceboоk проходить флешмоб #будьмо_відповідальні. Ми запрошуємо кожного дорослого приєднатися, розмістивши рамку із закликом на своєму аватарі. Таким чином, усі, хто підтримує акцію, можуть заявити про свою позицію.

shutterstock_1145449343.jpg

Чек-лист для батьків #будьмо відповідальні

Разом з AB InBev Efes ми запустили діджитал-проєкт «Чек-лист для батьків #будьмо відповідальні». Для участі у ньому запрошенні провідні українські психологи. Експерти підготували цикл відеорекомендацій, що допоможуть батькам знайти підхід до своїх дітей. Не забороняти та повчати, а шукати причини – ось ефективний шлях, щоб застерегти підлітків від алкоголю.

Психологи вважають, що найчастіше дітей штовхає до випивки відсутність довіри до батьків та труднощі у спілкуванні з ними. Тому чек-лист – це практичні кроки, які допоможуть збудувати стосунки з підлітками на основі взаємоповаги, любові та довіри.

Відео відповідають на питання:

—    як спілкуватися з підлітками, щоб вони не просто слухали, а чули батьків;

—    які кроки дорослих провокують дітей випивати;

—    що робити, якщо від дитини пахне алкоголем;

—    коли та як ефективно говорити з дітьми на тему алкоголю;

—    як збудувати такі стосунки, за яких алкоголь підлітка не цікавитиме.

SEP_0681.jpg

#не_залишуся_осторонь

 У 2017 році разом з колегами із «САН ІнБев Україна» ми відвідали понад 500 точок продажів пива в трьох містах України. Волонтери з числа наших співробітників перевірили, як дотримуються основні принципи Меморандуму про відповідальне споживання. Також вони ще раз нагадали покупцям і продавцям про те, що алкоголь можна продавати тільки особам, які досягли 18 років.

 Щоб винести обговорення проблеми на більш широкий рівень, ми спільно з «САН ІнБев Україна»  ініціювали проведення соціального флешмоба #не_останусь_в_стороне (#не_залишуся_осторонь). Для того, щоб стати його учасником, необхідно було додати до своєї аватарки в Facebook унікальну рамку з логотипом акції, поділитися одним з акційних плакатів та додати хештег #не_останусь_в_стороне (#не_залишуся_осторонь). Всі бажаючі могли розповісти про своє ставлення до споживання алкогольних напоїв неповнолітніми, запропонувати методи вирішення проблеми, а також розповісти про конкретні ситуації, пов'язані з порушенням заборони продажу алкоголю неповнолітнім і свою реакцією на них.

«Цією акцією ми також хочемо підкреслити, наскільки важливо об'єднувати зусилля для вирішення актуальних проблем суспільства. На моє глибоке переконання, великий бізнес не може залишатися осторонь від соціальних негараздів країни, в якій веде свою діяльність. Тому, коли назріла необхідність привернути максимальну увагу громадськості до теми незаконного продажу алкоголю неповнолітнім, конкуруючі між собою бізнеси підписали Меморандум про співпрацю, щоб разом боротися за здоров'я підростаючого покоління. Це важливий крок як для нашої компанії, так і для інших учасників ринку, небайдужих до майбутнього України», - ділиться Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine.

shutterstock_426235900.jpg

Меморандум «Про наміри розвивати партнерство та вживати заходів із профілактики продажу пива неповнолітнім»

У 2016 році ми підписали Меморандум «Про наміри розвивати партнерство та вживати заходів із профілактики продажу пива неповнолітнім»

Компанії пивоварної галузі України – Carlsberg Ukraine, «САН ІнБев Україна» та Efes Ukraine – за підтримки галузевої асоціації «Укрпиво» ​​ об’єднали свої зусилля для проведення спільної соціальної ініціативи та підписали Меморандум, текст якого передбачає правила для всіх учасників торгового ланцюжка: пивоварів та продавців у торгових точках. Ініціативу також підтримали представники міжнародних та національних роздрібних торгових мереж – «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» і «ВАРУС».

  

Carlsberg Group відзначає «Всесвітній день відповідального споживання пива», частково відключаючи десятиметровий знак з логотипом Carlsberg нагорі 21-поверхової будівлі штаб-квартири в Копенгагені. Гасне склад «Car»* в слові Carlsberg, щоб привернути увагу до небезпеки, пов'язаної з водінням у нетверезому стані

*пер. англ. машина

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого