Меню
dali-image-to-recrop.jpg

НУЛЬ вуглецевого сліду

Зміна клімату - це серйозна проблема, і тому для нас важливо бути частиною її вирішення. Для цього ми концентруємося на зниженні негативного впливу від діяльності наших пивоварень:

- усунення викидів вуглекислого газу за рахунок використання сприятливих для клімату технологій;
- залучення нашого виробничо-збутового ланцюжка для зниження вуглецевого сліду при виробництві пива.

carbon-info-hero-3.png

Що ми робимо?

IMG_3590.JPG

Використання СО2

Ефективне використання вуглекислого газу дозволило нам значно скоротити його споживання на виробництві, що дало можливість поліпшити продуктивність виробничого процесу

Зміна клімату загрожує якості життя та здоров’ю людей у всьому світі. Ми прагнемо діяти рішуче, аби досягти нульового вуглецевого сліду. Міжурядова група експертів з питань зміни клімату (The Intergovernmental Panel on Climate) випустила критичні застереження щодо глобального потепління на 2°C і більше.

Ми прагнемо зменшити вуглецевий слід і діємо відповідно до Паризької угоди. Головна мета Паризької кліматичної угоди - не допустити зростання глобальної середньої температури більше 2°C (по можливості – не більше 1,5°C) відносно показників до початку промислової революції.

В Carlsberg Ukraine успішно впроваджена і функціонує інтегрована система менеджменту на відповідність міжнародному стандарту ISO 14001, це міжнародний стандарт, що містить вимоги до системи екологічного управління (Environmental Management System)

 Інтегрована система менеджменту представляє собою систематичний і логічний підхід до управління і дозволяє приймати найбільш оптимальні стратегічні та операційні рішення, що охоплюють всі значущі аспекти, що сприяють ефективному функціонуванню організації, як з точки зору якості, так і турботи про навколишнє середовище або охорони здоров'я і безпеки праці.

 

SLAVUTICH_IN230714img_7538.jpg

Споживання біогазу

Вже кілька років поспіль ми працюємо над скороченням споживання природних ресурсів на своїх виробничих майданчиках. За останні три роки ми досягли відмінних результатів щодо зниження споживання енергоносіїв, при незмінних умовах виробництва

carls__0130.jpg

Ми підтримуємо високий рівень об’ємів повторного використання скляних пляшок

bottles-factory.jpg

У 2019 році Carlsberg Group

представила проміжний етап у створенні біорозкладаної пляшки з деревного волокна

«Cучасний підхід» на шляху до сталого майбутнього

11 жовтня 2019 року, на Всесвітньому саміті з екологічної стабільності С40 у Копенгагені, Carlsberg Group прозвітувала про свої досягнення у створенні першої в світі «паперової» пивної пляшки зі стовідсоткового екологічного деревного волокна.

Компанія оприлюднила два нові дослідні прототипи перших «паперових» пляшок для пива. Обидва виготовлені з екологічного деревного волокна, повністю придатні для вторинної переробки та мають внутрішній бар'єр, що дозволяє пляшкам зберігати пиво. В одному з прототипів використовується тонкий бар'єр із полімерної PET-плівки, що переробляється, а в іншому — бар'єр з полімерної біопластикової PEF-плівки. Ці прототипи – проміжний крок для досягнення остаточної мети - повноцінної біологічної пляшки без полімерів. Подібні тестування допоможуть вивчити і розробити пляшку, яка не тільки буде придатна для вторинної переробки, але й не буде містити полімерів.

  

Новий дизайн

Новий дизайн пивної пляшки було розроблено партнерами Carlsberg Group, що входять до складу співтовариства Carlsberg Circular Community, і датською студією промислового дизайну «CP+B Copenhagen and Kilo». Прототип нової упаковки виконано на основі фірмового стилю Carlsberg і показує, як буде виглядати ця пляшка, коли з'явиться на ринку.

Розробка біорозкладаної пляшки з деревного волокна стане значущою віхою в інноваційній діяльності в сфері сталого розвитку. Волокно для виробництва пляшок буде отримано з екологічно раціональних джерел, де інтенсивність відновлення (висадки нових дерев) компенсує темпи вирубки. Нова пляшка буде розкладатися, перетворюючись в екологічно безпечні матеріали, навіть в тому випадку, якщо її викинуть в недозволеному місці, в основі проекту лежить намір зробити її частиною системи управління відходами, аналогічної збору і переробки скляних пляшок і алюмінієвих банок сьогодні.