Меню
s27-hero-image.png

SAIL '27

Стратегія Carlsberg Group

Наша нова стратегія SAIL'27 є еволюцією стратегії SAIL'22, але з планом прискореного зростання та значними змінами, необхідними для пристосування до ринкових тенденцій та наших власних підвищених амбіцій.

SAIL'27 – це спільна робота всієї компанії, створена понад 200 співробітниками Carlsberg з більш ніж 30 різних ринків.

Еволюція SAIL’27 побудована навколо нашої мети пивоваріння для кращого сьогодні та завтра, а також наших амбіцій бути найбільш успішнішим, професійним та привабливим пивоваром на наших ринках.

SAIL’27 зосереджується на п’яти стратегічних важелях – портфоліо, географія, виконання, культура та фінансування нашої подорожі – для яких ми зробили чіткий стратегічний вибір, визначивши фокус наших зусиль і розподіл ресурсів.

 

 

Кожного дня ми прагнемо до досконалості.

Ми намагаємося варити наше пиво все краще і краще; пиво, яке завжди в центрі подій, що зближують людей.

Нас не влаштовує миттєва вигода, адже ми можемо створити краще майбутнє для всіх нас.

ВАРИМО ПИВО ДЛЯ КРАЩОГО СЬОГОДНІ ТА ЗАВТРА.

 

 

Як найбільш Успішна компанія, ми піклуємося про зростання валового та чистого прибутку.

Як найбільш Професійній компанії, нам немає рівних в якості сервісу наших клієнтів. Ми досягаємо цього завдяки підвищеній увазі до потреб споживачів, роботи з клієнтами, управлінню категоріями товарів, а також швидкості реалізації інновацій у сфері логістики.

Як найбільш Приваблива компанія, ми приділяємо ключову увагу створенню загальних цінностей для акціонерів, співробітників і суспільства. 

 

 

  1. Наше портфоліо: збільшення нашого портфелю основних сортів пива.
  2. Наша географія: розширення нашої присутності на ринках із високим потенціалом для зростання, розумнішу й ефективнішу роботу та продовження розвитку культури перемоги, яка підтримує людей, ефективність і сталість.
  3. Наше виконання: ефективніша робота завдяки якій, ми забезпечуємо посилене зростання вартості компанії для наших акціонерів.
  4. Наша культура: ми творимо культуру переможців, щоб забезпечити ефективну взаємодію всередині Групи.
  5. Фінансування нашої подорожівивільнення ресурсів для інвестицій у наші пріоритети.

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого