Меню
SAIL22_KeyImage_BOAT.jpg

Паруса '22

Стратегія Carlsberg Group

Стратегія Паруса '22 була запущена у березні 2016 р. для того, щоби підсилити наші ключові напрямки бізнесу, створити умови для зростання компанії в заданих напрямках і принести більше прибутку нашим акціонерам.

Місія стратегії Паруса '22 полягає в тому, щоб досягти статусу найбільш Успішної, найбільш Професійної та найбільш Привабливої пивоварної компанії на обраних нами ринках.

Стратегія ПАРУСА'22 зосереджена на трьох ключових пріоритетах: «Зміцнення основних брендів», «Стійке зростання» та «Створення культури переможців». Ми обрали саме ці напрямки, адже їх розвиток дозволить нам забезпечити посилене зростання вартості для наших акціонерів.

Carlsberg Group розробила стратегію ПАРУСА'22 на базі багаторічного досвіду роботи компанії на світових ринках та широкого обсягу накопичених знань, адже ми прагнемо підтримати корпоративну культуру командної роботи та забезпечити швидку реалізацію наших амбітних цілей.

Наша подорож триває вже 2 роки і наразі її результати підтверджують нашу впевненість, що ПАРУСА'22 і надалі допомагатиме нам підвищувати доходи та чистий прибуток компанії.

 

 

 

Деякі компанії знаходяться у пошуку сенсу свого існування. В нас він був з самого початку.

Кожного дня ми прагнемо до досконалості.

Ми намагаємося варити наше пиво все краще і краще; пиво, яке завжди в центрі подій, що зближують людей.

Нас не влаштовує миттєва вигода, адже ми можемо створити краще майбутнє для всіх нас.

ВАРИМО ПИВО ДЛЯ КРАЩОГО СЬОГОДНІ І ЗАВТРА.

Як Успішна компанія, ми піклуємося про зростання валового та чистого прибутку.

Як Професійній компанії, нам немає рівних в якості сервісу наших клієнтів. Ми досягаємо цього завдяки підвищеній увазі до потреб споживачів, роботи з клієнтами, управлінню категоріями товарів, а також швидкості реалізації інновацій у сфері логістики.

Як Приваблива компанія, ми приділяємо ключову увагу створенню загальних цінностей для акціонерів, співробітників і суспільства. 

Задля досягнення нашої мети, стратегія ПАРУСА'22 зосереджена на чотирьох ключових пріоритетах:

  1. Зміцнення наших позицій: ми будемо використовувати наші сильні пивні бренди і їх позиції на ринку, щоб стимулювати зростання.
  2. Стійке зростання: ми хочемо стимулювати зростання в регіонах і сегментах, де ми бачимо довгострокові можливості для розвитку.
  3. Створення цінностей для акціонерів: ми намагаємося забезпечити посилене зростання вартості для наших акціонерів.
  4. Створення культури переможців: ми створимо культуру переможців, щоб забезпечити ефективну взаємодію всередині Групи.

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого