Меню
IMG_9241.JPG

Правова інформація

Умови користування сайтом компанії Carlsberg Ukraine

Користуючись сторінками компанії ПАТ "Карлсберг Україна" у всесвітній мережі Інтернет, ви погоджуєтесь з умовами, викладеними нижче. Якщо ви не згодні з наступними умовами, будь ласка, зауважте, що ви не маєте права користуватися цим сайтом.

На зміст Інтернет-сторінок компанії ПАТ "Карлсберг Україна" розповсюджується авторське право ПАТ "Карлсберг Україна". Всі права застережені, окрім тих, про надання яких окремо зазначено нижче. Відтворення, передача, розповсюдження та зберігання частини або повного обсягу цього змісту у будь-якій формі без попередньо наданого письмового дозволу ПАТ "Карлсберг Україна" заборонено, окрім випадків, що відповідають наступним умовам. ПАТ "Карлсберг Україна" надає користувачам цього сайту згоду на поглядання Інтернет-сторінок компанії ПАТ "Карлсберг Україна" на персональному комп'ютері та друк копій інформації, вилученої з цих сторінок, виключно для особистого користування, але не для повторного розповсюдження, окрім випадків, коли на це надано письмову згоду ПАТ "Карлсберг Україна". Окремі документи, що містяться на Інтернет-сторінках компанії ПАТ "Карлсберг Україна", можуть підпадати під додаткові умови, зазначені у таких документах.

Цей сайт та його зміст надано виключно для особистого користування, а не для комерційних цілей. Використання прес-релізів та інших документів, класифікованих як публічні, дозволяється для інформування громадськості, якщо вказано джерело наданої інформації.

ПАТ "Карлсберг Україна" залишає за собою право змінювати зміст сторінок цього сайту та припиняти доступ до них у будь-який час. ПАТ "Карлсберг Україна" не гарантує точність, повноту і надійність інформації, викладеної на основному і додаткових сайтах. Інформація представлена ПАТ "Карлсберг Україна" «як є» (без будь-якої підтримки і гарантій). ПАТ "Карлсберг Україна" підтверджує свою відмову від будь-яких визначених і можливих гарантій, включаючи усі без винятку гарантії, пов'язані з закупівлею, продажем чи використанням у певних цілях будь-яких з представлених на сайті товарів та послуг. Ні за яких обставин компанія ПАТ "Карлсберг Україна" не несе відповідальності за прямий, непрямий, випадковий та будь-який інший збиток у зв'язку з використанням представлених на сайті товарів та послуг.

Для забезпечення зручного доступу, ПАТ "Карлсберг Україна" може надавати посилання на сайти, якими володіють та які адмініструють треті сторони. Переходячи на такий сайт третьої сторони, ви маєте проглянути правила користування того сайту та погодитися з ними перед початком користування. Ви також надаєте згоду на те, що компанія ПАТ "Карлсберг Україна" не контролює зміст такого сайту і не несе відповідальності за матеріали, створені або опубліковані на таких сайтах третіх сторін.

Надаючи матеріал до будь-якого з наших серверів, наприклад, електронною поштою або через Інтернет-сторінки компанії CПАТ "Карлсберг Україна", ви погоджуєтесь з тим, що: (а) матеріал не містить протизаконних елементів або об'єктів та є придатним для публікації; (б) ви докладатимете достатніх зусиль для знаходження та видалення будь-яких вірусів та інших шкідливих об'єктів перед наданням матеріалу; (в) ви є власником матеріалу або маєте необмежене право передавати матеріал третім особам, і будь-яка третя особа може безкоштовно публікувати матеріал та/або використовувати його або будь-які ідеї, що він містить, у виробництві своєї продукції без зобов'язань та відповідальності; (г) ви зобов'язуєтесь не ініціювати судових позовів проти ПАТ "Карлсберг Україна" та будь-якої компанії Carlsberg Group у зв'язку з наданими вами матеріалами, та погоджуєтесь захистити ПАТ "Карлсберг Україна" та будь-яку іншу компанію Carlsberg Group від будь-яких спорів третіх осіб, пов'язаних з наданням вами таких матеріалів.