Меню

Майстер-клас з настільного тенісу для пацієнтів UNBROKEN

Майстер-клас з настільного тенісу пацієнтам провів Віктор Дідух, чемпіон Літніх паралімпійських ігор, та Іван Козачук. Вражені майстерністю наставника, НЕЗЛАМНІ з наснагою й самі зіграли кілька партій.

Перед грою пацієнтам встановили більш функціональні стопи – активні та бігові – від данської компанії Levitate.Sport, яка виготовляє спортивні протези. Це стало неабияким випробуванням для наших захисників, які звикли до звичайної ходьби.

Допомогли організувати такий відпочинок Carlsberg Ukraine разом із Київською федерацією настільного тенісу. Напередодні вони забезпечили Центр UNBROKEN необхідним для гри інвентарем. І тепер кожен пацієнт, який має інтерес до цього спорту, зможе тренуватися просто під час свого відновлення.

У планах компанії – розпочати серію партнерських тенісних турнірів для випробовування протезів та ще більш активного дозвілля.

PJSC Carlsberg Ukraine вже другий рік поспіль співпрацює з Центром UNBROKEN. Разом ми протезуємо українців сучасними біонічними кінцівками, а також працюємо у напрямку ментального здоров’я.