Меню

Завершено проєкт «Школа безпеки від Carlsberg Ukraine» для студентів НУХТ

У квітні 2024 року PJSC Carlsberg Ukraine підписала тристоронній меморандум про співробітництво з FAST (ГО «Віжн Сейфті») та Національним університетом харчових технологій з метою реалізації проєкту «Школа безпеки від Carlsberg Ukraine». Розвиток та підтримка науки є незмінним напрямком діяльності Групи з 1876 року.

«Школа безпеки від Carlsberg Ukraine» створена з метою локального поширення складової нашої глобальної стратегії - «НУЛЬ нещасних випадків» - та складається з восьми безкоштовних тренінгів, які проводять фахівці FAST. 

У травні учасники «Школи безпеки від Carlsberg Ukraine» успішно пройшли курс, отримавши теоретичний та практичний досвід щодо надання першої домедичної допомоги, допомоги при травмах, дій у разі пожежі та оцінки ризиків на виробництві за підходом Carlsberg Ukraine до безпеки виробництва.

Кожен учасник проєкту отримав сертифікат про його проходження та турнікет з брендованим тримачем для нього. 
 
Національному університету харчових технологій було також презентовано велику аптечку з усім необхідним спорядженням для надання першої допомоги.

Після завершення проєкту студентів запросили на екскурсію Київським пивоварним заводом та особисту зустріч з департаментом комунікацій та Старшою директоркою з персоналу – Людмилою Голинською. Візит відбувся наприкінці травня 2024 року.