Меню
20090527-131008-6-5233x3924ma.jpg

Відповідальний розвиток Carlsberg

У 2016 році ми заклали фундамент для нового, більш комплексного підходу до відповідального розвитку, намагаючись зосередити наші зусилля на тих сферах, де ми дійсно можемо досягти позитивних результатів. Цей підхід лежить в основі нашого бізнесу та грає дуже важливу роль в успішній реалізації нової стратегії Carlsberg Group — SAIL '27.

Співробітництво на шляху до створення змін

Завдяки співробітництву із такими експертними організаціями, як Всесвітній фонд дикої природи, Business for Social Responsibility (BSR, Соціальна відповідальність бізнесу) та Carbon Trust (Вуглецевий фонд) сьогодні ми маємо більш детальне розуміння наслідків нашої діяльності. Підготовча робота, яку ми провели спільно із цими організаціями у 2016 році, створила міцну основу для досягнення нових довгострокових цілей відповідального розвитку Carlsberg.

1 (5).jpg

Together Towards ZERO

Програма Together Towards ZERO відображає  наше бачення кращого майбутнього в період серйозних випробувань, таких як зміна клімату, дефіцит водних ресурсів і погроза стану здоров'я населення. У програмі викладені наші прагнення та цілі до 2022 та 2030 рр.

 

Hero 3.png

  

Carlsberg Group рішуче налаштована робити внесок у відповідальний розвиток суспільства. В нашій стратегії передбачено скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу згідно з Паризькою угодою з клімату, що відповідає цілям ООН у сфері сталого розвитку.

  

При формуванні нашої програми Together Towards ZERO, ми орієнтувалися на створення умов для максимально екологічного виробництва і повністю відповідальною ланцюжка постачання і збуту.

Енергія та вуглекислий газ

Енергія та вуглекислий газ

0% викидів вуглекислого газу на наших пивоварнях до 2030
100% використання електроенергії з відновлювальних джерел на наших пивоварнях до 2022
30% зниження вуглецевого сліду готової продукціі* до 2030

*Вуглецевий слід впродовж всього життєвого циклу продукту. Наприклад, сільськогосподарське виробництво, транспортна логістика і системи охолодження в роздрібній торгівлі.

Охорона праці та безпека

Охорона праці та безпека

Нуль нещасних випадків
Скорочення коефіцієнта нещасних випадків
з року в рік

Вода

Вода

50% зниження використання води на наших пивоварнях
Розвиток співробітництва, щоб захищати загальні водні ресурси в районах з високим рівнем ризику нестачі води

Відповідальне споживання

Відповідальне споживання

100% наших ринків досягають поліпшень в області відповідального споживання з року в рік
100% доступність безалкогольного пива
100% наявність попереджувальних повідомлень про відповідальне споживання на упаковці і в рамках активації брендів

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого