Меню
Per Durst Andersen Top

Керівництво компанії

Олег Хайдакін, Генеральний директор

З 1 січня 2022 року Олег Хайдакін призначений Генеральним директором Сarlsberg Ukraine.

Олег Хайдакін народився в Україні та вже понад 25 років працює у великих міжнародних FMCG компаніях в Україні та за кордоном.

Олег Хайдакін приєднався до Carlsberg Group у 2015 році як Віцепрезидент з продажу Carlsberg Ukraine, а з 2017 року обіймав посаду Генерального директора компанії «Аліварія», яка входить до Carlsberg Group.

З 2004 по 2010 рік Олег Хайдакін розширював зону відповідальності в департаментах продажу та маркетингу компанії Imperial Tobacco Group. З 2010 року керував бізнесом компанії на ринках Казахстану, Вірменії, Грузії, Молдови.

Починав свій кар'єрний шлях у 1996 році з позиції торгового представника компанії JTI, пройшовши шлях від супервайзера до регіонального менеджера з продажу.

Олег закінчив Київське суворівське училище (1987), а також Донецьке вище військове училище (1991). У 2007 році отримав міжнародну сертифікацію з менеджементу британського державного університету The Open University, а 2019 року закінчив London Business School за напрямком Leading for results.  

Андрій Кравченко, Директор з інформаційних технологій

2 квітня 2018 року Андрій обійняв посаду Директора з інформаційних технологій Carlsberg Ukraine.

У 2001 році Андрій прийшов в Carlsberg Ukraine на посаду IT фахівця, будучи випускником університету. Вже через 5 років він став головним адміністратором корпоративної мережі Компанії, до обов'язків якого входили управління ІT-структурою, бюджетування та контроль витрат на корпоративну мережу.

У 2011 році Андрій очолив посаду керівника відділу ІТ, а у 2018 році його підвищили до поточної посади в Carlsberg Ukraine.

Перед тим, як долучитись до Carlsberg Ukraine, Андрій працював в компанії Pepsi на посаді фахівця IT.

Андрій закінчив факультет Радіоелектроніки Чернівецького національного університету.
У 2008 році Андрій Кравченко здобув диплом Національного технічного університету України КПІ за спеціальністю менеджмент організацій.

Владислав Гусєв, ​Віцепрезидент з операційної діяльності

2 листопада 2020 року Владислав призначений на посаду Віцепрезидента з операційної діяльності Carlsberg Ukraine.

У червні 2016 року Владислав долучився до Carlsberg як директор філії «Пивзавод «Ярпиво», а у квітні 2019 р. був призначений на посаду Віцепрезидента з виробництва Carlsberg Denmark.

Свою професійну діяльність Владислав Гусєв розпочав 1996 року на кондитерській фабриці Cadbury, де пройшов шлях від техніка до менеджера дільниці виробничого відділу.

У 2002 році продовжив свій кар’єрний шлях у компанії «ВЕНА» на посаді начальника відділу пляшкового розливу, а згодом обіймав посади менеджера відділу пакування, менеджера з виробництва, заступника директора заводу, директора заводу.

З 2006 по 2008 рік Владислав очолював філію «Балтика-Челябінськ». З 2008 по 2010 рік працював директором заводу в компанії Lafarge у Челябінській області, а далі перейшов до компанії Heineken на посаду директора заводу в Новосибірську, який очолював протягом трьох років.

З 2013 року Владислав обіймав посаду заступника генерального директора з операційної діяльності в компанії «Ерлан» (Україна).

Владислав закінчив факультет електрифікації та автоматизації виробництва за спеціальністю інженер-електрик у Жамбильському гідромеліоративно-будівельному інституті.

Юлія Стельмах, Старша директорка з корпоративних комунікацій регіону Центральної та Східної Європи та Carlsberg Ukraine

1 серпня 2023 року Юлію призначено Старшою директоркою з корпоративних комунікацій регіону Центральної та Східної Європи та Carlsberg Ukraine.

З 6 вересня 2021 року Юлія обіймала посаду Старшої директорки по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine.

Свою роботу в Carlsberg Ukraine вона почала у 2019 році на позиції Старшої менеджерки по роботі з органами державної влади.

Професійну діяльність Юлія розпочала з посади юристки, а з 2015 року працювала в Американській торгівельній палаті в Україні, де пройшла шлях від координаторки роботи комітету з питань харчової промисловості до керівниці трьох напрямків – харчова промисловість, рітейл та питання права інтелектуальної власності.

Юлія має диплом магістерки за спеціальністю «Регулювання міжнародної торгівлі» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, додатково пройшла курс навчання в University of Salford (Манчестер, Велика Британія) за спеціальністю право.

Марія Чернявська, Старша директорка з правових питань

15 грудня 2021 року Марію Чернявську було призначено Старшою директоркою з правових питань Carlsberg Ukraine. Також до сфери відповідальності Марії відноситься комплаєнс.

Свою роботу в Carlsberg Ukraine Марія розпочала в 2015 році на посаді юрисконсультки, і далі обіймала різні посади в Департаменті правових питань.

До приходу в Carlsberg Ukraine Марія працювала в АТ «УкрСиббанк» (BNP Paribas Group) та АТ «КРЕДОБАНК» (PKO BP Group), де обіймала посади провідної юрисконсультки та начальниці юридичного відділу.

Марія здобула вищу освіту, навчаючись на юридичному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, та отримала кваліфікацію магістр права у 1999 році.

У 2022 році Марія отримала міжнародну сертифікацію з Бізнес Комплаєнс у International Compliance Association (ICA, The University of Manchester).

Рой Алан Корніш, Віцепрезидент з фінансів

1 липня 2022 року Рой був повторно призначений Віцепрезидентом з фінансів Carlsberg Ukraine.

Рой приєднався до Carlsberg Group як Віцепрезидент з фінансів Carlsberg Ukraine у травні 2019 року, після чого він був призначений Віцепрезидентом з фінансів компанії «Балтика» у вересні 2020 року. Після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року Рой вирішив залишити Росію та повернувся в Україну.

Рой почав свій шлях у пивоварній галузі у 1995 році в Йоганнесбурзі в компанії SABMiller, де обіймав посади операційного фінансового директора в Угорщині, Африці та, нарешті, в Україні. У березні 2012 року SABMiller продала свої російські та українські підрозділи компанії Efes, у результаті чого Рой став фінансовим директором Efes Rus. У січні 2017 року Роя призначено виконуючим обов’язки генерального директора, а згодом фінансовим директором об’єднаної компанії ABInbev/Efes Rus.

Рой є громадянином Великобританії зі статусом постійного проживання в Україні. Він дипломований бухгалтер Великобританії (ICAEW).

Олена Мішкіна, Віцепрезидентка з продажу

1 вересня 2022 року Олена призначена на посаду Віцепрезидентки з продажів Carlsberg Ukraine.

Олена розпочала свою кар’єру в нашій Компанії у жовтні 2018 року на посаді Директорки з сучасної торгівлі.

До посади в Carlsberg Ukraine Олена працювала керівницею відділу продажів у ТОВ «Колгейт-Палмолів Україна». Вона обіймала кілька посад у ТОВ "ЕССІТІ УКРАЇНА", такі як керівниця відділу ключових клієнтів, керівниця відділу логістики та обслуговування клієнтів СНД, менеджерка з обслуговування клієнтів і логістики. Також мала успішний досвід роботи менеджерки з продажу в ТОВ "Юнілевер".

Олена закінчила факультет міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також вона закінчила Донецький державний університет за спеціальністю романо-германські мови та література.

Тарас Маципура, Віцепрезидент з маркетингу

1 листопада 2022 року Тарас Маципура був призначений на посаду Віцепрезидента з маркетингу в Carlsberg Ukraine.

Свою кар’єру в Carlsberg Group він розпочав у 2005 році в компанії BBH Ukraine (тепер Carlsberg Ukraine), де обіймав різні посади в бренд маркетингу.

Під його безпосереднім лідерством Carlsberg Ukraine запустила Львівське Різдвяне, відкрила Музейно-культурний комплекс «Львіварня», реалізувала вражаючі проекти з музичним гуртом «Океан Ельзи», а флагманський бренд «Львівське» досяг лідерської позиції на ринку пива.

З 2018 року він очолював департамент маркетингу в «Аліварії».

З 2022 року Тарас займав посаду директора з маркетингу в регіоні Центральної та Східної Європи, де відповідав за комерційне планування та інновації, підтримку ринків у процесі медіапланування, а також інші проекти, де його різнобічний досвід був дуже корисним для місцевих команд на ринках Центральної та Східної Європи.

Тарас закінчив факультет маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та має ступінь магістра економіки.

Роман Верховод, Директор з комерційного розвитку

9 січня 2023 року Роман призначений на посаду Директора з комерційного розвитку Carlsberg Ukraine.

Свою кар’єру в нашій Компанії розпочав у 2008 році в трейд-маркетингу, потім приєднався до команди маркетингу для розвитку напрямку імпорту. У грудні 2019 року Роман був призначений менеджером зі стратегічного розвитку Carlsberg Ukraine, а в грудні 2020 року його підвищили на посаду старшого менеджера з розвитку бізнесу.

Роман керував проектами розвитку бізнесу, впроваджував нову модель роботи пріоритетів Компанії 9’grid, сприяв відновленню комерційної діяльності Компанії після початку повномасштабної війни та координував проект Re-start.

Перед тим, як долучитись до Carlsberg Ukraine, Роман мав успішний досвід у трейд-маркетингу та функціях комерційного розвитку в Henkel та Heineken.

Роман закінчив факультет міжнародних відносин університету економіки і права «Крок», отримавши ступінь магістра з Міжнародної економіки. Подальший розвиток отримав у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ) за напрямком PMD Pre-MBA.
У 2019 році Роман отримав міжнародну сертифікацію з Управління проектами у Project Management Institute (PMI).

 

Людмила Голинська, Старша директорка з персоналу

 23 лютого 2023 року Людмила призначена на посаду Старшої директорки з персоналу Carlsberg Ukraine.

Свою кар'єру у сфері управління персоналом Людмила розпочала в 2004 році  у міжнародній фармацевтичній компанії Sanofi. У 2008 році займала посаду HR бізнес-партнерки в Nemiroff, провідній українській алкогольній компанії.

З 2014 року працювала HR бізнес-партнеркою в "Медіа Група Україна". До приходу в Carlsberg Ukraine Людмила обіймала посади Директорки з персоналу з відповідальністю за Україну та країни Балтики, HRBP С&B Південно-східного регіону Європи в міжнародній логістичній компанії GEFCO.

Людмила закінчила Інститут Міжнародних Відносин Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка та здобула кваліфікацію магістерки міжнародного права та перекладача французької мови. Також отримала диплом французького державного університету Пантеон-Асса (Université Panthéon-Assas) з французького та європейського комерційного права, а в 2013 році закінчила програму Pre-MBA Бізнес  Бізнес-школи МІМ.

Хочеш дізнатися більше?

Попереду ще багато цікавого