Меню

CEO Carlsberg Group наголосив на відданості Україні під час Українського інвестиційного форуму в Копенгагені

Carlsberg Group не лише декларує свою віру в майбутнє України, але й підтверджує це рішучими діями. Компанія не лише продовжує інвестувати в українську економіку, але й активно співпрацює з українським урядом, бізнесом та громадськістю, щоб сприяти стійкості та розвитку країни.

Генеральний директор Carlsberg Group Якоб Ааруп-Андерсен виступив на Українському інвестиційному форумі (UIF 2.0), який став майданчиком для конструктивного діалогу та обговорення спільних зусиль з відновлення та розвитку України через посилення співпраці та взаємодії між данськими та українськими компаніями та партнерами.

Під час свого виступу CEO Carlsberg Group підкреслив важливість підтримки України з боку міжнародної спільноти: «Згадуючи про візит до наших українських колег минулого листопада, я досі вражений їх силою, стійкістю та визначними досягненнями навіть у часи великих випробувань. Минулого тижня вони отримали нагороду «Компанія року» Carlsberg Group. Їх історії підкреслюють важливість нашої відданості їхній безпеці», - зазначив Якоб Ааруп-Андерсен. 

На форумі також були присутні представники держави з боку Данії та України як-от:  Міністр закордонних справ Данії Ларс Люкке Расмуссен  та Міністр бізнесу Данії Мортен БедскоуПерша віце-прем’єрка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко та Перша леді Олена Зеленська.