Меню

PJSC Carlsberg Ukraine вкотре серед лідерів: 12 місце в рейтингу найкращих роботодавців

PJSC Carlsberg Ukraine увійшла до рейтингу найкращих роботодавців України 2024 року, посівши 12 місце з-поміж 200 компаній.

Видання Forbes Ukraine оприлюднило результати щорічного дослідження найкращих роботодавців України, яке цьогоріч стало наймасштабнішим за всю історію, отримавши майже 42 тисячі анкет від співробітників, що є на 50% більше, ніж минулого року. За результатами дослідження, до рейтингу найкращих роботодавців України 2024 року увійшли компанії з різних галузей, які продемонстрували високий рівень турботи про своїх співробітників та створили сприятливі умови для їхньої роботи та розвитку.

PJSC Carlsberg Ukraine увійшла до рейтингу найкращих роботодавців України 2024 року, посівши 12 місце з-поміж 200 компаній.

Постійне вдосконалення кадрової політики робить PJSC Carlsberg Ukraine одним із найпривабливіших роботодавців на українському ринку. Компанія пропонує конкурентні умови праці, можливості для розвитку та кар'єрного зростання, а також дбає про добробут своїх працівників: «Ми прагнемо бути відповідальним роботодавцем, який піклується про своїх співробітників,  створює робоче середовище, в якому кожен співробітник може відчути себе цінним членом команди. Компанія пропонує широкий спектр переваг, включаючи конкурентну заробітну плату та пакет соціальних гарантій, можливості для професійного розвитку та навчання, здорову та безпечну робочу атмосферу, гнучкий графік роботи», – зазначає HRD PJSC Carlsberg Ukraine Людмила Голинська.

Компанія також дбає про своїх співробітників, які мобілізовані до Збройних Сил України. До роботи вже повернулися 14 ветеранів, які отримали додаткову оплачувану відпустку на 30 днів. Мобілізованим співробітникам також збережено робочі місця та виплачується допомога в розмірі місячного окладу. Окрім цього, діє програма реінтеграції, яка допомагає ветеранам повернутися до роботи та цивільного життя.