Меню

Знайомство з Carlsberg Ukraine

Здобувачі групи ХЕ-ІІІ-12 разом із наставницею, професоркою кафедри експертизи харчових продуктів, академіком УАН Оксаною Шульгою відвідали провідне пивоварне виробництво в Східній Європі – Київський пивоварний завод «Carlsberg Ukraine», яке є частиною Carlsberg Group, однієї з найбільших пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв.

Історія підприємства починається з 70-х років ХХ ст. Київський пивоварний завод «Carlsberg Ukraine» був офіційно відкритий 7 червня 2004 року і нині є найсучаснішим пивоварним заводом в Україні. Потужність виробництва підприємства складає 400 млн літрів пива на рік.

Здобувачів освіти детально познайомили з процесом виготовлення пива різних сортів (темного, світлого, безалкогольного, пшеничного тощо) та особливостями кожного технологічного етапу. Висока кваліфікація та любов до справи відчувалася в кожному слові фахівчині з якості та інтегрованих систему менеджменту підприємства Анастасії Горбась.

Студенти на практиці ознайомилися з функціонуванням оператора ринку, сертифікованого за FSSC 22000. Здобувачі освітньої програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» побачили, яким чином організоване СІР-миття, реалізація системи НАССР та ККТ в дії.

Анастасія Горбась зацікавила студентів можливим майбутнім працевлаштуванням та/або проходженням виробничої практики, яка очікує їх вже на початку наступного навчального року. Фахівчиня також є і професійним дегустатором, тому продемонструвала студентам усі нюанси дегустації пива: форма і розмір бокалу, порядок дегустації пива, правильність сприйняття флейвору тощо.

Варто також зазначити, що Київський пивоварний завод «Carlsberg Ukraine» займає активну соціальну позицію і не залишається осторонь нинішніх проблем України: допомагає як фінансово, так і гуманітарною продукцію, зокрема поставками питної бутильованої води в регіони, які постраждали від підриву окупантами Каховської ГЕС.

Викладачка і здобувачі освіти щиро вдячні Київському пивоварному заводу «Carlsberg Ukraine» і, зокрема Анастасії Горбась за цікаву, пізнавальну і смачну екскурсію!

https://nuft.edu.ua/news/podiyi/znajomstvo-z-carlsberg-ukraine